دانلود بازی Disco Elysium The Final Cut برای کامپیوتر

Disco Elysium The Final Cut

چه کسی از بازی‌های نقش‌آفرینی بدش می‌آید؟ طرفداران این ژانر از مور و ملخ بیشتر شده‌اند و تعداد بازی‌ها نیز سر به فلک کشیده است. در این میان می‌توان گزینه‌های خوبی را نام برد. اما اگر به شما بگوییم که می‌توانید این ژانر را با کارآگاه بازی نیز ترکیب کنید چه خواهید گفت؟ استودیو ZA/UM پاسخ جالبی برای شما دارد. بازی Disco Elysium یک نقش‌آفرینی شگفت‌انگیز است که شمارا در نخ زندگی یک کارآگاه قرار می‌دهد که دارای توانایی‌ها خاص خودش است و تمام شهر برای پاسخ به سؤالات مهم و بزرگش آماده جستجو است. می‌توانید از خودتان یک قهرمان ملی بسازید و پرونده‌های متعددی را حل کنید یا اینکه صرفاً به افتضاح‌ترین شکل ممکن داستان را تمام کنید و تمام مردم را از خودتان بیزار و متنفر کنید.

 

بازی Disco Elysium شمارا با دنیایی کاملاً باز و انتخاب‌های متعدد رها می‌سازد. می‌توانید صحبتی گرم با فردی داشته باشید یا اینکه حوصله فک زدن او را نداشته باشید و دست به خشونت بزنید. کارهای جالبی علاوه بر کارآگاهی می‌توانید انجام دهید و برای نمونه ترانه خواندن و همچنین رقصیدن از بخش‌های اصلی بازی است. برای رسیدن به اوج ژانر نقش‌آفرینی، لازم است که سیستم توانایی‌های جذابی نیز برای شخصیت اصلی در نظر گرفته شود و دقیقاً چنین چیزی را در Disco Elysium شاهد هستیم. کافی است که سیستم دیالوگ‌های بازی نگاهی بیندازید تا بفهمید که هر سخنی را می‌توان در این بازی بیان کرد و پیشروی آن به دست خود شماست. تمرکز عجیبی روی داستان انجام‌گرفته است و قرار نیست که مانند بازی‌های اکشن تنها بکشید و بروید جلو و باید حسابی همه‌چیز را بخوانید و به پلات توجه خاصی داشته باشید.

Disco Elysium آزادی در دل انتخاب‌هاست. بازی آن‌قدر برای توسعه‌دهندگان مهم بوده است که چند سال پیاپی را به ساخت آن اختصاص داده‌اند. می‌توان هر عملی که اراده کرد را در این بازی انجام داد و داستان آن چیزی است که شما خلق می‌کنید. دیالوگ‌های بامزه در کنار گیم پلی درگیر کننده از نقاط قوت بازی است. هدف اصلی پیدا کردن قاتلی حرفه‌ای است و شما هزاران راه برای این کار در اختیاردارید اما او واقعاً از شما باهوش‌تر است و این به ذکاوت شما بستگی دارد که بتوانید او را دستگیر کنید. این بازی امتیازات فوق‌العاده‌ای دریافت کرده است و طرفداران دیوانه‌ای نیز اطراف خود دارد، تجربه آن را به‌هیچ‌عنوان از دست ندهید. اگر به این بازی علاقه‌مند هستید، GreedFall و Children of Morta را نیز از دست ندهید.

در ادامه برای دانلود بازی Disco Elysium The Final Cut با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.