دانلود بازی Doom Eternal The Ancient Gods برای کامپیوتر

دانلود بازی Doom Eternal The Ancient Gods

اگر بخواهیم یکی از بنیان‌گذاران سبک شوتر اول‌شخص را معرفی کنیم، قطعاً باید نام بازی Doom به زبان آورده شود. این بازی در سال 1993 میلادی سبک جدیدی را در صنعت بازی‌های ویدیویی تعریف کرد و همین موضوع، شکوفایی ژانر شوتر اول‌شخص را به همراه داشت. هرچند شماره‌های آتی این بازی بیشتر به سمت ژانر وحشت رفت، بازسازی آن در سال 2016 به اصول خود برگشت و یک بازگشت شکوهمندانه را برای خودش رقم زد. استقبال بی‌نظیر طرفداران از این بازسازی، مسیر را برای ساخت شماره دوم با نام Doom Eternal هموار کرد و استودیو id Software به‌خوبی توانست نسخه دوم این شاهکار را هم ارائه دهد. به‌تازگی بسته الحاقی The Ancient Gods نیز برای بازی معرفی شده است.

در بسته الحاقی The Ancient Gods پس از شکست رهبر جهنمیان با نام Khan Maykr، یک عدم تعادل قدرت در کل جهان هستی ایجاد می‌شود که ماهیت هر موجودی را تهدید می‌کند. حال موجودات جهنمی در تلاش برای تصرف بهشت هستند و شما باید به‌تنهایی بار دیگر به مقابله با آن‌ها بروید. این بسته الحاقی حاوی مأموریت‌های جذاب و سرگرم‌کننده‌ای است که همگی در مکان‌ها و مراحل جدیدی دنبال خواهند شد. این مکان‌ها همگی با جزییات زیادی طراحی شده‌اند و کاملاً با مراحل بازی اصلی متمایز هستند. علاوه بر این دو مدل دشمن سرسخت جدید را نیز ملاقات خواهید کرد که یکی نقش پشتیبان سایر نیروهای جهنمی را دارد و دیگری با استفاده از جادوهای قدرتمندش شما را به چالش خواهد کشاند.

داستان Doom Eternal ادامه ماجراهای شماره اول را به همراه دارد. دروازه‌های جهنم در سیاره مریخ باز شده و موجودات پلید درون آن به‌سرعت همه جا را تحت تصرف خود در آورده‌اند. رهبر آن‌ها قصد دارد با تصرف کامل زمین و استفاده از تمامی منابع ارزشمندش، دنیای تحت سلطه خود را نجات داده و به نسل بشریت پایان دهد. شما به‌عنوان آخرین امید بشریت، به‌عنوان ماهرترین شکارچی شیاطین کار خود را آغاز می‌کنید.

اولین نکته که نسبت به شماره قبلی تغییر کرده، در دسترس بودن یک پایگاه فضایی بزرگ و اختصاصی برای کاراکتر شما است که مأموریت‌ها را درون آن آغاز می‌کنید. این پایگاه حکم مقر مرکزی و اصلی را داشته و درون آن می‌توانید علاوه بر انجام مأموریت‌ها، لباس‌های جدید پیدا کرده، کاراکتر خود را ارتقا دهید و یا اشیاء قابل ‌جمع‌آوری را درونش به نمایش بگذارید.

راهنمای قدم به قدم بازی DOOM Eternal

بازی DOOM Eternal توسط استودیو Bethesda Softworks ساخته‌شده است. در این مطلب با راهنمای قدم به قدم و ویدیویی تمام مراحل بازی DOOM Eternal با کیفیت بالا و حجم مناسب با ما همراه باشید.

بازی تمامی عناصر موفق شماره اول را درون خود دارد و همگی آن‌ها را تا حد خوبی ارتقا هم داده است تا تجربه جذاب‌تری از گیم پلی اکشن و سریع آن داشته باشید. کاراکتر شما اکنون به یک نارنجک‌انداز متصل روی شانه مجهز است که دو مدل نارنجک انفجاری و یخی را پرتاب می‌کند. تمامی سلاح‌های موجود در بازی قابلیت‌های جدیدی پیدا کرده‌اند و همگی آن‌ها را می‌توانید به طور کامل ارتقا دهید. تنوع دشمنان و حرکات تمام‌کننده روی آن‌ها نیز بیشتر شده و چالش‌های زیادی هم در قالب اکشن و هم در قالب حل معما و پلتفرمینگ پیش پای شما قرار می‌گیرد.

نکته حائز اهمیت دیگر، گرافیک خیره‌کننده بازی است که به لطف موتور قدرتمند آن، بسیار روان اجرا می‌شود. تمامی نورپردازی‌ها، جلوه‌های ویژه و خون و خونریزی با جزییات بسیار بالایی طراحی شده‌اند و یکی از زیباترین عناوین شوتر اول‌شخص را پیش چشمان شما به نمایش خواهند کشید. حتی با توجه به‌سرعت بالای گیم پلی بازی، کوچک‌ترین افت فریمی را در طول بازی تجربه نخواهید کرد که امری شایان تحسین است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های DeathLoop و Borderlands 3 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Doom Eternal The Ancient Gods با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.