دانلود بازی DOOM VFR VR برای کامپیوتر

DOOM VFR VR

بدون شک Doom یکی از جذاب‌ترین و البته خشن‌ترین بازی‌های اول‌شخص است که مدت‌هاست مهمان کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی ماست.کمپانی Bethesda Softworks تصمیم گرفت که در سال 2016 یک نسخه کاملاً تازه از این سری را ارائه دهد و همین بود که شاهد بازی Doom بودیم که ریبوت درست‌وحسابی از این سری بود. استفاده از هیجان و گان پلی فوق‌العاده از نکات مثبت این بازی بود. بتسدا برعکس دیگر کمپانی علاقه زیادی به فناوری و بازارهای جدید دارد و برای همین از کمپانی‌های پیشتاز در زمینه واقعیت مجازی است. این کمپانی با انتشار نسخه PC بازی، دست به عرضه نسخه VR این بازی به نام DOOM VFR VR برای هدست های واقعیت مجازی چون HTC Vive زد.

داستان بازی DOOM VFR VR دقیقاً بعد از شروع اتفاقات عجیب در ایستگاه فضایی واقع روی کره مریخ شروع می‌شود. جایی که سال‌ها پیش فرازمینی ها روی آن سیاره بوده‌اند و با فعال‌سازی فناوری به‌یک‌باره به خود جهنم رفته‌اند. حالا انسان دست روی نقطه بی‌بازگشتی گذاشته است و دریچه‌ای از جهنم را به روی این موجودات فرازمینی بازکرده است. شما برای یک هدف به ایستگاه فضایی روی مریخ فرستاده می‌شوید: بازگشت این ایستگاه به حالت اصلی‌اش بدون باز کردن پای این موجودات حال به هم زن به خود کره زمین. قطعاً باتجربه بازی دووم این فکر به ذهن شما رسیده است که چقدر این بازی در قالب یک عنوان واقعیت مجازی می‌تواند جالب باشد. حالا بتسدا این آرزوی ما را برآورده کرده است و می‌توان اکشن جذاب این سری را در قالب این بازی هیجان‌انگیز چشید. کافی است به دنیای بازی وارد شوید و خواهید دید که همه‌چیز از دید جدیدی روایت می‌شود.

تمامی تجربه بازی اصلی در قالب DOOM VFR VR گنجانده‌شده است و نباید نگران هیچ‌چیز باشید. می‌توانید از تمامی سلاح‌های بازی برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید و فکر نمی‌کنم هیچ بازی دیگری به‌سرعت و هیجان این‌یکی پیدا کنید. بازی در قالب لنز هدست های واقعیت مجازی مزه بهتری پیداکرده است و انگار واقعاً این بازی از اول مخصوص این هدست ها ساخته‌شده است. از هیولاها تا شیاطین خون‌خوار منتظر شما هستند و باید نشان دهید که چه سرباز خوب و چه قهرمان بزرگی برای بشریت هستید. همه‌چیز به آتش تفنگ شما بستگی دارد، پس حواستان را جمع کنید و با دید باز به زمین نبرد وارد شوید زیرا که همه‌چیز درنهایت هیجان و سرعت قرار دارد. در این سبک نگاهی به Fallout 4 VR و Batman Arkham VR بیندازید.

نکته: این بازی تنها برای کسانی که هدست های واقعیت مجازی دارند قابل اجرا خواهد بود و داشتن یکی از دستگاه های HTC Vive یا Windows Mixed Reality یا Valve Index برای اجرای این بازی الزامی است.

در ادامه برای دانلود بازی DOOM VFR VR با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.