دانلود بازی Dorfromantik برای کامپیوتر

دانلود بازی Dorfromantik

اینکه در یک بازی بتوانید شهر و روستای دلخواه خود را بسازید و مدیریت کنید سوژه‌ای است که بسیاری از عناوین با اقتباس از آن به وجود آمده‌اند. حال در همین سبک قوانین و سطح سختی‌های مختلفی توسط سازندگان اعمال می‌شوند. برخی از بازی‌ها چالش‌های بسیاری را درزمینهٔ ساخت‌وساز و مدیریت پیش روی شما قرار می‌دهند و برخی دیگر تجربه‌ای آرامش‌بخش و آسان خواهند بود. بازی Dorfromantik از استودیو Toukana Interactive یکی از عناوین گونه دوم است که گیم پلی‌ای ساده داشته و ساخت روستای دلخواه شما را بسیار ساده و قابل‌درک کرده است.

نکته اولی که در این بازی متوجه می‌شوید سبک گرافیکی آن است که منظره‌های رنگارنگ و زیبای روستایی بسیاری را پیش چشمان شما به نمایش می‌کشد. باوجوداینکه این جلوه‌ها به‌شدت زیبا هستند اما گرافیک کاملاً ساده بوده و با جزییاتی قابل‌درک این صحنه‌ها را می‌سازد که بسیار بازی را روان می‌کند.

در طول بازی شما با قرار دادن بلوکه‌ای شش‌ضلعی در محل‌های مشخصی که برای آن‌ها تعیین‌شده است روستای خود را گسترش می‌دهید. هر بلوک ممکن است اجزای متفاوتی را داخل خود داشته باشد، برخی شامل خانه‌های روستایی هستند، برخی دیگر پوشش گیاهی و برخی شامل رودخانه که با کنار هم قرار گرفتن آن‌ها، روستایی زیبا و چشم‌نواز ایجاد می‌شود. گیم پلی بازی نسبت به سایر عناوین در این سبک بسیار ساده است و شما مدیریت خاصی را درزمینهٔ روستا نباید انجام دهید. با گسترده شدن روستای خود نیز بلوک‌های جدیدی را باز می‌کنید که شکل و ظاهری متفاوت به روستای شما می‌دهند.

در کنار این‌ها مأموریت‌های ساده و مختلفی نیز با پیشروی در ساخت به شما محول می‌شود تا با انجام آن‌ها منابع بیشتری به دست آورید و منطقه‌های بیشتری را برای ساخت‌وساز کشف کنید. این موضوع گیم پلی را زنده نگه می‌دارد و همواره کاری برای انجام دادن خواهید داشت تا حوصله شما سر نرود و لحظه‌های خوبی را در کنار ساخت‌وساز روستای زیبای خود داشته باشید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی Planet Coaster را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Dorfromantik با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.