دانلود بازی Dungeons and Dragons Dark Alliance برای کامپیوتر

دانلود بازی Dungeons and Dragons Dark Alliance

یکی از عبارت‌هایی که به‌مرور و با گذشت زمان به یک مکتب در بازی‌های ویدیویی تبدیل شد، عبارت Dungeons and Dragons بود. این عبارت در اصل یک بورد گیم فیزیکی در سبک نقش‌آفرینی بود که در آن بازیکنان، قهرمان‌های خود را ساخته، تجهیز کرده و آن‌ها را راهی ماجراجویی‌های خیالی و فانتزی می‌کردند. محبوبیت و عمق این بازی باعث شد تا بازی‌های ویدیویی زیادی در سبک نقش‌آفرینی از آن اقتباس شود که بازی Dungeons and Dragons Dark Alliance از استودیو Tuque Games جدیدترین عنوان در آن‌ها است. این سبک از بازی‌ها، عمیق‌ترین قوانین نقش‌آفرینی Dungeons and Dragons را در بطن گیم پلی خود وارد می‌کنند.

داستان بازی در سرزمین Icewind Dale جریان داشته که با اقتباس از کتاب اول در سری Icewind Dale Trilogy به وجود آمده است. شما به چهار قهرمان مختلف در بازی دسترسی خواهید داشت که هرکدام ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارند. شما با انجام مأموریت‌های مختلف و گشت‌وگذار در دنیای فانتزی بازی، به‌مرور قدرتمندتر می‌شوید و آیتم‌ها و تجهیزات بهتر در کنار قابلیت‌های جدیدتری برای کاراکترهای خود به دست می‌آورید تا برای چالش‌های سخت‌تر بازی آماده شوید.

گیم پلی بازی در سبک اکشن بوده و با زاویه دوربین سوم شخص، مبارزات مهیج و جذابی را برای شما آماده کرده است. علاوه بر سلاح‌های مختلفی که در اختیار کاراکترهای شما قرار خواهد گرفت، قابلیت‌های جادویی آن‌ها نیز در این نبردها برگ برنده‌ای برایتان خواهد بود. همچنین بازی قابلیت Co-op داشته و شما می‌توانید با 3 نفر از دوستان خود به‌طور هم‌زمان وارد دنیای جذاب بازی شده و در آن ماجراجویی کنید.

از دیگر ویژگی‌های این بازی، حضور عناصر مختلف از بازی Dungeons and Dragons است. برای مثال بسیاری از هیولاها و دشمنان معروف این بازی مانند غول‌های یخی، اژدها و … در آن وجود دارند. همچنین سرزمین Icewind Dale که بازی در آن جریان دارد از سرزمین‌های معروف این بازی بوده و ماجراهای مهیجی در آن انتظارتان را می‌کشد تا تجربه‌ای خالص و کلاسیک از یک بازی نقش‌آفرینی اکشن با گرافیکی زیبا و چشم‌نواز که مناسب نسل جدید بازی‌ها است، برای شما به ارمغان آورد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Wolcen: Lords of Mayhem را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Dungeons and Dragons Dark Alliance با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.