دانلود بازی Dyson Sphere Program برای کامپیوتر

دانلود بازی Dyson Sphere Program

اضافه کردن سوژه فضا و کهکشان در بازی‌های ویدیویی می‌تواند منجر به ساخت عناوین جذابی شود که قالب آن‌ها بیشتر علمی تخیلی بوده و دنیاهای آینده‌گرایانه‌ای را به خورد مخاطب می‌دهند. تلفیق فضا با سبک محبوب شبیه‌ساز ساخت‌وساز عناوین جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را پدید آورده که هر کدام به شکلی متفاوت شما را درگیر می‌کنند. بازی Dyson Sphere Program از استودیو Youthcast عنوانی علمی تخیلی در سبک شبیه‌سازی ساخت‌وساز بوده که طراحی و توسعه یک کارخانه فضایی بزرگ و کارآمد را بر عهده شما قرار می‌دهد، کارخانه‌ای که به کمک آن می‌توانید انرژی ستارگان را استخراج و ذخیره کنید.

شما در این بازی باید امپراتوری کهکشانی خود را از صفر پایه‌گذاری کرده و به شکوفایی برسانید. در آینده دور به لطف تکنولوژی و قدرت علم، دستاوردهای زیادی برای بشریت رقم خورده و زمان و مکان به لطف وجود واقعیت مجازی، بی‌معنی شده است. اکنون یک ابررایانه جدید طراحی شده که می‌تواند نسل بشر را چند قرن در تکنولوژی به جلو ببرد اما برای راه‌اندازی این ابررایانه، انرژی کافی در دسترس نیست. شما در نقش یکی از مهندسان ماهر پروژه Dyson Sphere باید کارخانه فضایی بزرگی را که شکل گوی است طراحی کرده تا به کمک آن، انرژی ستاره‌ها را برای راه‌اندازی این کامپیوتر استخراج کنید.

ساخت یک کارخانه کروی در فضا چیزی نیست که در هر بازی ویدیویی بتوانید تجربه‌اش کنید. این سازه بزرگ دور ستاره‌ها می‌چرخد و به‌تدریج انرژی‌اش را استخراج می‌کند. به‌جز ساخت‌وساز و مدیریت بخش‌های مختلف این سازه، شما باید با گشت‌وگذار در فضا و کهکشان و پیدا کردن سیارات جدید، منابع مهم و حیاتی به دست آورید. برای این کار به یک جت شخصی سریع دسترسی دارید که قابلیت پرواز داشته و به‌سرعت می‌تواند دنیاهای مختلف را گشت‌وگذار کند.

پس از ساخت و طراحی کامل کارخانه، باید منابع ساخته شده توسط آن را در سراسر کهکشان جابه‌جا کنید تا به کمک درآمد، پروژه خودتان را بیشتر توسعه دهید. تعیین مسیرهای تجاری، شخصی‌سازی اجزای مختلف کارخانه، گشت‌وگذار و کشف سیارات جدید و وسعت دنیای بازی باعث می‌شود تجربه لذت‌بخش و سرگرم‌کننده‌ای از آن داشته باشید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Factorio و Satisfactory را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Dyson Sphere Program با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.