دانلود بازی Eastward برای کامپیوتر

دانلود بازی Eastward

دنیاهای فانتزی و دوبعدی می‌توانند پتانسیل بالایی برای ساخت و طراحی بازی‌های ویدیویی سرگرم‌کننده‌ای باشند. سبک کارتونی آن‌ها همچنین برای طیف سنی گسترده‌تری بازی را مناسب کرده که باعث جذب مخاطب بیشتری به سمت آن می‌شود. بازی Eastward از استودیو Pixpil عنوانی جذاب و ماجرایی با همین سبک و سیاق بوده که ماجراجویی‌های سرگرم‌کننده‌ای را برای شما آماده کرده است.

داستان بازی در آینده اتفاق می‌افتد، زمانی که جامعه بشری با بزرگ‌ترین چالش خودش روبه‌رو شده و در شرف انقراض است. ماده سمی خطرناک و کشنده‌ای در سرتاسر کره زمین پخش شده و هر چیزی که سر راهش قرار بگیرد را به کام مرگ می‌کشاند. افرادی که موفق شده‌اند از گزند این ماده مرموز سالم بمانند، در شهرها و روستاهای زیرزمینی مستقر شده‌اند. شما در این داستان، همراه یک معدنچی پیر و دختری جوان و مرموز می‌شوید که در تلاش هستند تا به زندگی دوباره در سطح زمین برگردند.

سبک گیم پلی بازی با زاویه دوربین دید از بالا، دنیای جذاب و پیکسلی دوبعدی را برای گشت‌وگذار در اختیار شما قرار می‌دهد. مراحل بازی مملو از مکان‌های مختلف است که در آن شهرها و روستاها، مناظر طبیعی و جنگل‌های انبوه را ملاقات خواهید کرد. شخصیت‌های اصلی بازی Sam و John نام داشته و هرکدام ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. John به سه سلاح آتش‌افروز، سلاح برقی و همچنین یک ماهیتابه قدیمی دسترسی داشته و می‌تواند توسط آن‌ها دشمنان را از پا در آورد. Sam نیز با استفاده از توانایی‌های ذهنی خود می‌تواند دشمن را گیج کند.

برای حل معماها و عبور از موانع موجود در بازی باید دائم کنترل را بین دو کاراکتر Sam و John تغییر داده و با تلفیق قابلیت‌های آن‌ها از پس معماها و پازل‌ها برآیید. گستردگی شخصیت‌های موجود در دنیای بازی و داستان جذاب، در کنار موسیقی زیبایی که توسط افرادی ماهر نواخته شده، تجربه این بازی را بسیار لذت‌بخش و سرگرم‌کننده می‌کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Fallout 4 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Eastward با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.