دانلود بازی ELEX برای کامپیوتر

 

Elex

 

ELEX یک بازی اکشن، نقش‌آفرینی است که به‌تازگی توسط استدیوی Piranha Bytes برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی در دسترس قرارگرفته است. سازندگان ELEX قبل از انتشار، نوید یک بازی نقش‌آفرینی فوق‌العاده با محیطی بزرگ و مکانیسم‌های متنوع در گیم پلی را داده بودند که تا حدودی نیز توانستند به قول‌های خود عمل کنند، ELEX ازلحاظ محتوایی و المان‌های نقش‌آفرینی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و بازیکنان می‌توانند با جستجو در محیط بزرگ بازی، داستان را آن‌طور که می‌خواهند پیش ببرند.

داستان ELEX از جایی شروع می‌شود که شما در مکانی عجیب غریب از خواب بیدار می‌شوید، جایی که تمامی موجودات و هیولاها بر سری انرژی به نام ELEX در حال جنگ هستند، شما باید تلاش کنید در محیط بزرگ بازی زنده بمانید و به کشف راز بازی بپردازید. بازی ELEX ازلحاظ وسعت جزو یکی از بزرگ‌ترین بازی نسل هشت محسوب می‌شود، نقشه‌ی بازی دارای 5 بخش مختلف هست که هرکدام یک از این بخش‌ها در دوره‌ی تاریخی متفاوتی جریان دارد، برخی از مبارزات و مراحل بازی در دوران باستان هستند و برخی نیز در آینده‌ای بسیار دور، همین دوگانگی باعث شده که ELEX ازلحاظ روایت داستانی و تنوع گیم پلی در سطح بسیار بالایی قرار گیرد.

شما در بخش گیم پلی کنترل شخصیت اصلی داستان را به‌صورت سوم شخص در دست دارید و باید با گفتگو یا مبارزه با افراد درون بازی از آن‌ها اطلاعات به دست بیاورید تا بتوانید به هدف خود در آن مأموریت برسید، یکی از ویژگی‌های بسیار خوب بخش گیم پلی ELEX، هوش مصنوعی بالای NPC ها درون بازی است، به‌طوری‌که رفتار شما با آن‌ها می‌تواند بر روی سرنوشت شما و داستان بازی تأثیرگذار باشد. از دیگر ویژگی‌های گیم پلی ELEX می‌توان به جهان باز بودن آن و همچنین تنوع بالای سلاح‌ها و وسایل نقلیه در بازی اشاره کرد.

ELEX در بخش گرافیک و به‌خصوص گرافیک فنی نیز توانسته بسیار خوب کار کند و از این لحاظ در سطح بالایی قرار دارد، گرافیک هنری بازی هم همانند گرافیک فنی، زیبا و چشم‌نواز کارشده و چشم هر بازیکنی را به خود خیره می‌کند.

در کل ELEX یک بازی فوق‌العاده در ژانر نقش‌آفرینی است که می‌تواند با داستان پیچیده و گیم پلی طولانی و اعتیادآورش شمارا تا مدت‌ها سرگرم خود کند.

هم اکنون می‌توانید این بازی را از وب‌سایت کلوپ استاد بازی دانلود کنید.