دانلود بازی Elex II برای پلی استیشن 5

Elex

بازی‌های سبک جهان‌باز که عناصر نقش‌آفرینی را نیز در دل خود جای داده‌اند، یکی از محبوب‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین ژانرها در بازی‌های ویدیویی هستند که می‌توانند ساعت‌های طولانی بازیکن را پای سیستم نگه‌داشته و مشغول ماجراجویی کنند. تا به امروز عناوین زیادی با این ویژگی‌ها منتشر شده‌اند و هر کدام سوژه‌های مختلفی را به خورد ما داده‌اند، از ماجراجویی در دنیاهای آخرالزمانی خطرناک گرفته تا گشت‌وگذار در دنیاهای فانتزی و باستانی. بازی Elex II از استودیو Piranha Bytes شماره دوم از عنوانی جذاب بوده که دنیایی وسیع و علمی تخیلی را برای گشت‌وگذار و ماجراجویی در اختیار شما قرار می‌دهد تا ساعت‌ها در محیط‌های وسیعش پرسه بزنید و وقایع مختلف را از سر بگذرانید.

داستان بازی در سیاره‌ای خیالی به اسم Magalan جریان دارد. کاراکتر اصلی شما Jax نامیده شده و سال‌ها پس از اینکه گروه Hybrid را شکست داده، درگیر دشمنان جدیدی شده است که امنیت سیاره را تهدید می‌کنند. این گروه متخاصم جدید که Skyands نام دارند، صلح را از بین برده و اگر با آن‌ها مقابله نشود، ممکن است سرنوشت سیاره و ساکنانش برای همیشه به شکلی شوم تغییر کند. برای این منظور، Jax به نقاط مختلفی از سیاره سفر می‌کند تا گروه‌های متعددی را برای نبرد با Skyands متحد کند. در این مسیر، فرزند گمشده‌اش را هم به شکلی اتفاقی پیدا خواهد کرد…

گیم پلی بازی با زاویه دوربین سوم شخص طراحی شده و دنیایی وسیع در سبک جهان‌باز را برای ماجراجویی در اختیار شما قرار خواهد داد. این که چگونه در مسیر قدم بردارید کاملاً بسته به انتخاب و سلیقه خودتان است. به دلیل سبک و سیاق آینده‌گرایانه و علمی تخیلی دنیای بازی، کاراکتر اصلی به Jetpack دسترسی داشته که اجازه پرواز در محیط‌های وسیع و بزرگ را به شما خواهد داد. شخصیت‌پردازی مناسب و دیالوگ‌های متعدد از دیگر ویژگی‌های بازی Elex II است و رفتار و تصمیم‌های شما در تعیین سرنوشت بسیاری از موارد تأثیرگذار هستند. مبارزات نیز به دو شکل تن‌به‌تن و تیراندازی شکل می‌گیرد و بسته به نوع تجهیزات و سلاح‌ها و همچنین ویژگی‌های دشمنان، باید مدل استراتژی مناسبی برایش اجرا کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های The Witcher 3 و Horizon Forbidden West را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Elex II با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.