دانلود بازی Escape Simulator برای کامپیوتر

دانلود بازی Escape Simulator

یکی از تفریح‌های جذاب و متفاوتی که امروزه بسیاری از افراد را سرگرم خود کرده، اتاق فرار یا همان اسکیپ روم است. شما در این بازی‌ها به‌صورت فیزیکی وارد سناریوهای جذابی می‌شوید که در آن‌ها باید با حل کردن معماهای مختلف و عبور از موانع، قبل از به پایان رسیدن زمان موفق به خروج شوید. تنوع معماها و سناریوها باعث شده تعداد زیادی از این اسکیپ روم‌ها شکل بگیرند و برای بسیاری به یک سرگرمی محبوب تبدیل شوند. استودیو Pine با انتشار بازی Escape Simulator این تجربه جذاب را وارد دنیای بازی‌های ویدیویی کرده تا علاقه‌مندان بتوانند پشت سیستم‌های خود نیز از سبکی مشابه لذت ببرند.

اگر با اتاق فرارها آشنا باشید، کاملاً می‌دانید که در بازی با چه چیزهایی مواجه خواهید شد. گیم پلی بازی با زاویه دوربین اول‌شخص طراحی شده و می‌توانید به‌صورت تک‌نفره یا چندنفره آنلاین در مراحل بازی ماجراجویی خود را آغاز کنید. مراحل بازی در قالب 15 اتاق فرار مختلف و منحصربه‌فرد طراحی شده‌اند و تمامی قوانین موجود در آن‌ها با اتاق فرارهای واقعی مطابقت دارد.

تنوع معماهای موجود در بازی بسیار بالا بوده و هرکدام نیازمند تعامل متفاوتی هستند. گاهی باید سرنخی را از داخل یک کتاب بخوانید، گاهی با شکستن گلدان کلیدی مخفی را پیدا کرده و یا با تمیز کردن خاک روی یک جعبه، نشان‌های روی آن را پیدا کنید. بخش بسیار مهمی از بازی به‌جز مراحل اصلی، قسمت ساخت‌وساز است که در آن بازیکنان می‌توانند اتاق فرارهای منحصربه‌فرد خودشان را طراحی کرده و سپس آن‌ها را با سایر افراد به اشتراک بگذارند. همین موضوع در کنار گیم پلی تعاملی و جذاب بازی می‌تواند لحظات سرگرم‌کننده و لذت بخشی را در اختیار طرفداران اتاق فرار بگذارد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Outer Wilds و Twelve Minutes را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Escape Simulator با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.