دانلود بازی Exanima برای کامپیوتر

دانلود بازی Exanima

استفاده از عناصر تلفیقی در سبک‌های محبوب می‌تواند منجر به خلق عناوین جذاب و سرگرم‌کننده‌ای شود. بازی‌های نقش‌آفرینی پتانسیل بالایی برای این کار در خود دارند و سازندگان بازی‌های ویدیویی نیز از این ژانر برای تلفیق عناصر جدید و ارائه نوآوری استفاده می‌کنند. بازی Exanima از استودیو Bare Mettle Entertainment عنوانی در سبک نقش‌آفرینی با زاویه دوربین ایزومتریک بوده که بسیار واقع‌گرایانه طراحی شده است و قوانین فیزیک نیز در گیم پلی آن تأثیر به سزایی خواهند گذاشت. برای ماجراجویی‌های مهیج و چالش‌برانگیز آماده شوید.

مهم‌ترین ویژگی این بازی سبک گیم پلی‌اش است که در ابتدا شاید ساده و کلاسیک به نظر برسد اما عمق بسیار بالایی دارد. تمامی انیمیشن‌ها و مبارزات در این بازی بر مبنای قوانین فیزیک واقع‌گرایانه طراحی شده‌اند و حتی جابه‌جایی اشیاء و باز و بسته کردن درها نیز ممکن است به سادگی‌ای که فکر می‌کنید نباشد. تمامی اعمال و فرمان‌هایی که به کاراکتر خود می‌دهید مهم هستند و ممکن است مرگ و زندگی را برای شما تغییر دهند. با توجه به مواردی که گفته شد گیم پلی بازی سرعت کم‌تری دارد و برای پیشروی در مراحل باید صبر و حوصله زیادی به خرج دهید که در نوع متفاوتی جذابیت دارد.

به جز قوانین فیزیک واقع‌گرایانه، سایر عناصر بازی مانند یک عنوان نقش‌آفرینی کلاسیک با زاویه دوربین ایزومتریک طراحی شده است. مراحل همگی غیرخطی هستند و برای پیشروی در آن‌ها مسیرهای مختلفی را می‌توانید امتحان کنید. با توجه به مکانیک‌های گیم پلی، دشمنان بسیار سرسخت هستند و مبارزه با آن‌ها می‌تواند چالش زیادی سر راه شما قرار دهد. حجم بالای قابلیت‌ها و مهارت‌های کاراکتر، سلاح‌های سرد و گرم دوران باستان مانند تیرکمان، شمشیر، نیزه و… در کنار دیالوگ‌های متعدد با کاراکترهای داستان، تجربه‌ای لذت‌بخش و سرگرم‌کننده را داخل محیط‌های بازی در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Hades و Nioh 2 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Exanima با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.