دانلود بازی Exo One برای کامپیوتر

دانلود بازی Exo One

گاهی باید به دور از دغدغه‌های روزمره و مشکلات زندگی، عازم سفری مجازی شد و در محیط آرام‌بخش آن چندساعتی را سپری کرد. برخی از بازی‌های ویدیویی این تجربه جذاب را به بهترین شکل ممکن در اختیار ما قرار می‌دهند تا بتوانیم جای‌جای دنیایی زیبا و فانتزی را کشف کرده و از آن لذت ببریم. بازی Exo One از استودیو Exbleative عنوانی جدید بوده که در آن باید عازم سفرهای جذاب و متفاوتی در زمان و مکان شوید.

شما در این بازی باید کنترل یک سفینه فضایی بیگانه را در دست بگیرید، سفینه‌ای که قابلیت‌های زیادی داشته و با سرعت بالایی می‌توانید در کهکشان حرکت کند. نقشه ساخت این سفینه توسط سیگنالی مرموز به دست انسان‌ها رسیده تا به آن‌ها در اکتشاف نقاط ناشناخته جهان کمک کند. انسان‌ها پس از ساخت این سفینه نام Exo One را به آن داده‌اند، نامی که در کهکشان‌ها باقی خواهد ماند.

گیم پلی بازی سراسر به گشت‌وگذار و حرکت کردن در محیط‌هایی جذاب و زیبا خلاصه می‌شود. شما دائم در این کهکشان بی‌انتها در حال حرکت هستید و به سیارات مختلف سفر می‌کنید و تصاویر زیبا و متفاوت هر کدام را نظاره‌گر هستید. شاید در مسیر به سیاه‌چاله بزرگی برخورد کنید، شاید سیاره‌ای پیدا کنید که تمام سطحش را آب فرا گرفته و شاید به یک سیاره گازی برسید. هیچ‌چیزی از پیش تعیین نشده و ماجراجویی شما دائم می‌تواند غافلگیرکننده باشد.

به دلیل گرافیک زیبا و هنری بازی، این سفر فضایی به‌شدت لذت‌بخش و سرگرم‌کننده خواهد بود تا بهترین لحظات را از این تجربه برای خود رقم بزنید. استفاده از رنگ‌های متعدد و نورپردازی‌های زیبا، کهکشان و سیارات را در بازی Exo One به‌شدت زیبا جلوه داده است و در کنار این موارد، موسیقی آرام‌بخشی نیز همراهتان خواهد بود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Omno و No Man’s Sky را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Exo One با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.