دانلود بازی Expeditions Rome برای کامپیوتر

دانلود بازی Expeditions Rome

تلفیق سبک‌های مختلف در صنعت بازی‌های ویدیویی، امری با ریسک بالا بوده اما از طرفی می‌تواند منجر به خلق بازی‌های جذاب و سرگرم‌کننده‌ای شود. دو سبک جذابی که به‌خوبی می‌توانند کنار یکدیگر قرار بگیرند و ویژگی‌های یکدیگر را تکمیل کنند، بازی‌های نقش‌آفرینی و استراتژیک است که هر کدام عمق بالایی ارائه می‌دهند و در کنار یکدیگر، بازی کاملی را شکل خواهند داد. بازی Expeditions Rome از استودیو Logic Artists عنوانی با همین ویژگی‌ها بوده که کنترل امپراتوری روم باستان را بر عهده شما قرار می‌دهد تا تاریخ را به شکل جدیدی رقم بزنید و از توسعه قلمرو خود لذت ببرید.

روم یکی از قدرتمندترین امپراتوری‌های دوران باستان بوده و سوژه مناسبی برای ساخت بسیاری از عناوین ویدیویی است. این بازی نیز همین مسیر را طی کرده تا ماجراهای جدیدی از روایات روم باستان را به خوردتان دهد. از آنجا که با تلفیق سبک‌های نقش‌آفرینی و استراتژی روبه‌رو هستید، ابتدا باید قهرمانی بسازید و ویژگی‌های اصلی و ظاهری‌اش را تعیین کنید. این کاراکتر در نقش خودتان وارد دنیای بازی شده و تمامی ماجراجویی‌ها را از دید او دنبال خواهید کرد.

گیم پلی بازی سبکی تاکتیکی و نوبتی داشته و با زاویه دوربین ایزومتریک طراحی شده است. شما به قابلیت‌ها و سلاح‌های مختلفی دسترسی دارید که در هر نوبت، با استفاده از آن‌ها می‌توانید دفاع یا حمله کنید. جایگیری کاراکترها در بلوک‌های مربوطه و قرار گرفتن درست یکی از نکات کلیدی برای پیروزی محسوب می‌شود. در کنار خود می‌توانید 5 همراه وفادار را نیز داشته باشید که بتوانید از پس چالش‌های سخت‌تر برآیید.

دنیای بازی زیبا و وسیع بوده و مملو از مأموریت‌ها و فعالیت‌های اصلی و فرعی است. پیدا کردن تجهیزات جدید و Loot، ساخت‌وساز، افزایش سطح Level کاراکتر شما، وجود سه بخش اصلی داستانی در یونان، آفریقای شمالی و منطقه‌ای به اسم Gaul محتوای جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد که تا مدت‌ها می‌تواند ماجراجویی‌های تاریخی شما را لذت‌بخش جلوه دهد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Divinity: Original Sin 2 و Battle Brothers را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Expeditions Rome با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.