دانلود بازی F1 2021 برای پلی استیشن 5

دانلود بازی F1 2021

مسابقات اتومبیل‌رانی در سراسر دنیا طرفداران زیادی داشته و همچنین سبک‌های مختلفی از این مسابقات وجود دارد.از رالی در جاده‌های خاکی گرفته تا مسابقات ناسکار و همچنین فرمول یک. این رشته ورزشی در دنیای بازی‌های ویدیویی نیز حضور پررنگی داشته و عناوین زیادی با این سوژه منتشرشده است. بازی F1 2021 از استودیو Codemasters یکی از همین بازی‌هاست که مسابقات فرمول یک را با جزییات بسیار بالایی برای شما فراهم کرده تا از تجربه آن لذت ببرید.

اولین نکته راجع به این بازی، گرافیک خارق‌العاده و بی‌نظیرش است که تصاویر داخل بازی را به واقعیت نزدیک کرده و تجربه‌ای مثال‌زدنی از یک بازی مسابقه‌ای برای شما رقم خواهد زد. پیست‌های داخل بازی با دقت و مشابه با نمونه‌های واقعی طراحی‌شده‌اند و بیشترین جزییات برای آن‌ها به‌کاررفته است. کافی است به تصاویر بازی از محیط و نورپردازی‌هایش نگاه کنید تا مجذوب جلوه‌های زیبای این بازی شوید.

ازآنجاکه این یک بازی لیسانس شده است، علاوه بر پیست‌های واقعی، رانندگان اصلی و معروف دنیای فرمول یک نیز در آن حضور دارند.از دیگر ویژگی‌های بازی وجود بخش داستانی است که Braking Point نام دارد و به‌صورت مرحله‌ای شما را وارد مسابقات فرمول یک می‌کند. همچنین در حالت Real-Season Start شما می‌توانید تیم خودتان را تشکیل دهید و در فصل‌های مختلف ، در مسابقات شرکت کرده و برای قهرمانی بجنگید.

رانندگی با اتومبیل‌های فرمول یک با آن سرعت سرسام‌آورشان، امری است که در این بازی می‌توانید بدون هیچ نگرانی تجربه کنید و از آن لذت ببرید. سازندگان تمام تلاش خود را به‌کاربرده‌اند تا تجربه‌ای واقع‌گرایانه از راندن این شاهکارهای علم مهندسی در اختیار شما قرار دهند و عطشتان از سرعت را سیراب کنند. پس کمربندهای خود را سفت ببندید و برای تبدیل‌شدن به یک قهرمان فرمول یک خودتان را آماده کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Forza Horizon 4 و Need for Speed Heat را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی F1 2021 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.