دانلود بازی Fallout 3 Game of the Year Edition برای کامپیوتر

Fallout 3

سوژه دنیاهای آخرالزمانی برای ما انسان‌ها تبدیل به یکی از سرگرمی‌های بزرگ شده است. امروزه فیلم‌ها و بازی‌های زیادی با الهام گرفتن از همین سوژه ساخته می‌شوند و معمولاً مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب می‌کنند. اغلب این دنیاهای آخرالزمانی حالتی تاریک و محزون دارند و افول تمدن بشری را پس از جنگ، شیوع ویروسی مهلک و… به تصویر می‌کشند. یکی از موفق‌ترین بازی‌ها در به تصویر کشیدن دنیاهای آخرالزمانی، سری Fallout بوده که در سبک نقش‌آفرینی، گشت‌وگذار و ماجراجویی در آن‌ها را به خورد مخاطب می‌دهد. استودیو Bethesda نسخه بازسازی‌شده شماره سوم بازی را با نام Fallout 3 Game of the Year Edition روانه بازار کرده تا یکی از محبوب‌ترین شماره‌های این سری را با گرافیک و جلوه‌های زیبا در اختیار طرفدارانش قرار دهد.

داستان سری Fallout شاید سوژه‌ای کلیشه‌ای باشد اما روایت آن به شکلی استادانه انجام می‌شود. دنیا در سال 2077 درگیر یک جنگ هسته‌ای بزرگ و غیرقابل‌اجتناب می‌شود. به‌تبع این جنگ، هزاران بمب اتم در سرتاسر دنیا منفجر می‌شوند و کره زمین برای همیشه شکل جدیدی به خودش می‌گیرد. جوامع بشری برای جلوگیری از انقراض و ادامه دادن زندگی، پناهگاه‌هایی را با نام Vault طراحی می‌کنند تا مردم را در گروه‌های مختلف در آن‌ها زنده نگه دارند. این Vault‌ها دارای تکنولوژی پیشرفته‌ای بوده و می‌توانند تا سال‌ها در زیر زمین، سرپناهی مطمئن برای انسان‌ها باشند و آن‌ها را از خطرهای دنیای بیرون محافظت کنند.

شما به‌عنوان یکی از ساکنین همین دنیای محزون و آخرالزمانی وارد بازی می‌شوید. پناهگاه شما شماره 101 بوده و مادر خود را هنگام تولد از دست داده‌اید، به همین دلیل زندگی را در کنار پدر خود ادامه خواهید داد. چند سکانس ابتدایی بازی، زندگی شما در قالب یک کودک را داخل Vault شماره 101 به تصویر می‌کشاند. پس از مدتی ناپدیدشدن پدرتان، شما را به این فکر می‌اندازد تا به دنبال او، از پناهگاه خارج شده و به دنیای خطرناک، مملو از موجودات جهش‌یافته و تشعشات رادیواکتیو بیرون قدم بگذارید. این آغاز داستان و ماجراجویی شما در دنیای جذاب Fallout 3 است.

نسخه Fallout 3 Game of the Year Edition بازی، علاوه بر اینکه تمامی بافت‌ها و جزییات گرافیکی را بهبود داده تا تصاویر زیباتری از محیط‌های بازی مشاهده کنید، شامل تمامی محتوای اضافی و 5 بسته الحاقی منتشرشده برای بازی است. این نسخه کامل‌ترین تجربه را از شماره سوم Fallout در اختیار شما قرار می‌دهد. گیم پلی بازی هم همان عناصر همیشگی و عمیق را در دل خود جای داده و در کنار مبارزات مهیج، دیالوگ‌ها و انتخاب‌های سرنوشت‌ساز و آزادی عمل برای گشت‌وگذار، تجربه‌ای طولانی و لذت‌بخش را به خوردتان می‌دهد. یکی از ویژگی‌های جذاب بازی Fallout 3 در مبارزات، امکان توقف زمان و انتخاب محل‌های آسیب‌پذیر دشمنان برای شلیک است که V. A. T. S نام دارد و صحنه‌های جذاب و اکشنی خلق می‌کند. علاوه بر این از آنجا که با یک بازی نقش‌آفرینی عمیق روبه‌رو هستید، به انواع و اقسام آیتم‌ها و قابلیت‌ها در بازی دسترسی خواهید داشت.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Fallout 4 و The Elder Scrolls Skyrim را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Fallout 3 Game of the Year Edition با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.