دانلود بازی Fallout 4 VR برای کامپیوتر

Fallout 4 vr

استودیو Bethesda خوب بلد است با داستان‌ها و بازی‌های خود عاشقان بازی‌های ویدیویی را به سمت خود جذب کند. در این میان سری بازی Fallout از برجسته‌ترین فرانچایزهایی است که این کمپانی منتشر کرده است و بعد از چند نسخه جذاب، نوبت Fallout 4 بود که برای همیشه تاریخ بازی‌های ویدیویی را تکان دهد و بیش از 200 جایزه مختلف دریافت کند و خود را به‌عنوان یکی از بهترین بازی‌های تاریخ تثبیت کند. دنیای ترسناک و آخرالزمانی بازی در کنار المان‌های گیم پلی بی‌نظیری باعث شد که Bethesda Softworks تصمیم به عرضه نسخه واقعیت مجازی این بازی بگیرد. این‌طور بود که بازی Fallout 4 VR برای هدست های VR  راهی بازار شد.

داستان بازی Fallout 4 را همه ما از حفظ هستیم. تفنگ‌داران آمریکایی بعد از اتفاقات ناکازاکی و پرتاب بمب اتم، حالا به خانه و آمریکای دوست‌داشتنی‌شان برگشته‌اند و این آسایش بعد از جنگ اما طولی نمی‌کشد تا توسط اتفاقی وحشتناک نابود شود. سال 2077 میلادی را می‌بینیم که آمریکا دچار یک جنگ تمام‌عیار شده است و همه برای در پناه ماندن از انفجارهای هسته‌ای، به زیرزمین پناه آورده‌اند، در آخر انفجاری بزرگ پدید می‌آید و همه‌چیز را نابود می‌کند. دنیای پسا آخرالزمانی بازی اما پر از موجودات ترسناک و سؤال‌های بزرگ است. جایی که انسان خودش بلایی بزرگ سر استقلالش آورده است. این دفعه شما به‌عنوان تنها بازمانده پناه گاه 111 وارد دنیای نابودشده بعد از جنگ هسته‌ای خواهید شد و هرلحظه برای بقا در Fallout 4 VR بجنگید.

بازی Fallout 4 VR با ورود بازی به دنیای واقعیت مجازی، هیجان خاصی به شما خواهد بخشید. جایی که حریف را با گرافیکی سه‌بعدی و دقیقاً رو به روی خود مشاهده خواهید کرد و قطعاً حس ترس زیادی را خواهید چشید. تجربه واقعیت مجازی این بازی برعکس چیزی که فکر می‌کنید بسیار جالب و شگفت‌انگیز است و مشکلات ریزی که پیش خواهد آمد باعث نخواهد شد که بازی را کنار بگذارید. این دفعه باید کاملاً نشانه‌گیری و تعویض خشاب و تیراندازی را در دنیایی جدید تجربه کنید، جایی که لازم است مکانیک‌های جدیدی را بیاموزید و درنتیجه اگر خود را سلطان فالوت می‌نامید، این دفعه مانند دیگر بازیکنان خواهید بود. عناوین واقعیت مجازی هنوز راه زیادی تا تکامل و رسیدن به سطح انتظارات ما دارند اما این بازی کاملاً شمارا تحت تأثیر قرار خواهد داد. در این سبک نگاهی به Half-Life: Alyx و The Elder Scrolls V Skyrim VR بیندازید.

نکته: این بازی تنها برای کسانی که هدست های واقعیت مجازی دارند قابل اجرا خواهد بود و داشتن یکی از دستگاه های HTC Vive یا Windows Mixed Reality یا Valve Index برای اجرای این بازی الزامی است.

در ادامه برای دانلود بازی Fallout 4 VR با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.