دانلود بازی Farm Together برای کامپیوتر

دانلود بازی Farm Together

یکی از فعالیت‌هایی که در بازی‌های ویدیویی بسیار به آن پرداخته شده، کشاورزی و مزرعه‌داری است. این سوژه از گذشته تا به امروز در صنعت بازی‌های ویدیویی وجود داشته و طرفداران بسیاری دارد. تا به امروز عناوین بسیاری در سبک و سیاق‌های مختلف تجربه کشاورزی را در اختیار بازیکنان قرار داده‌اند و هر کدام در نوع خود جذاب و سرگرم‌کننده هستند. بازی Farm Together از استودیو Milkstone عنوانی کارتونی و ساده با همین سوژه بوده که تجربه کشاورزی و مزرعه‌داری را در کنار دوستان به خوردتان خواهد داد.

از آنجا که با یک بازی کشاورزی سر و کار دارید، تمامی عناصر حول همین فعالیت چیده شده است. شما باید محصولات مختلف را پرورش دهید، درخت بکارید، از دام‌های خود نگهداری کرده و محصولات تولید شده توسط آن‌ها را بفروشید و بسیاری فعالیت‌های جذاب دیگر که در مزرعه انتظار شما را می‌کشند. پس از کسب درآمد مناسب، به‌تدریج مزرعه و ساختمان‌های آن را ارتقا خواهید داد، آیتم‌های جدیدی می‌خرید و به توسعه مزرعه کمک می‌کنید.

محیط‌های بازی بسیار زیبا، رنگارنگ و کارتونی طراحی شده و تجربه آرامش بخشی را به خوردتان می‌دهد. نکته جالب این است که زمانی که داخل محیط بازی هم نباشید، مزرعه شما به‌طور خودکار فعال خواهد بود و محصولات را در اختیار شما قرار می‌دهد. حجم بالایی از شخصی‌سازی در آیتم‌ها، ظاهر کاراکتر و همچنین ظاهر مزرعه وجود دارد که بتوانید ظاهری متفاوت و منحصربه‌فرد به هر کدام ببخشید و از نتیجه کار خود لذت ببرید. علاوه بر این می‌توانید یک حیوان خانگی بامزه نیز داشته باشید که در اوقات فراغت شما را سرگرم کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Farming Simulator 22 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Farm Together با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.