دانلود بازی Farming Simulator 22 برای کامپیوتر

دانلود بازی Farming Simulator 22

داستان همیشگی شبیه‌سازها در صنعت بازی‌های ویدیویی پایان ندارد و با قدرت در حال ادامه یافتن است. این سبک از بازی‌ها نه‌تنها طرفداران زیادی دارند، بلکه در حوزه‌های مختلفی وارد شده‌اند و تقریباً تمامی فعالیت‌های روزمره انسان‌ها را پوشش می‌دهند. یکی از قدیمی‌ترین سوژه‌ها برای شبیه‌سازی، کشاورزی و مدیریت یک مزرعه بزرگ بود که هنوز هم جذابیت منحصربه‌فرد خودش را دارد. بازی Farming Simulator 22 از استودیو Giants Software جدیدترین عنوان در این سری بوده که تمامی جوانب مدیریت یک مزرعه را در دل گیم پلی خودش جای داده است.

این بازی بهترین تجربه از کشاورزی و مزرعه‌داری مدرن را در اختیار شما قرار می‌دهد. ابتدا باید مزرعه خود را در یکی از سه منطقه آمریکایی یا اروپایی موجود بنا کرده و توسعه و گسترش آن را آغاز کنید. فعالیت‌های زیادی مانند کشاورزی و پرورش محصولات گیاهی، دامداری و همچنین باغداری و ساخت جنگل مصنوعی را می‌توانید در بازی انجام دهید. برای انجام این فعالیت‌ها به تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته‌ای نیز نیازمند هستید که بازی تمامی آن‌ها را در اختیارتان قرار خواهد داد.

بیش از 400 مدل مختلف ماشین‌آلات کشاورزی از برندهای معروف در بازی حضور دارند. از گاوآهن‌های مدرن گرفته تا انواع تراکتورها و ماشین‌های درو کردن محصولات. هر کدام از این وسیله‌ها، مکانیک جدیدی را به گیم پلی بازی اضافه می‌کنند و کارکردن با آن‌ها نیازمند کسب مهارت و شناخت کاملی است که به‌مرور به دست خواهید آورد. سایر عناصر بازی مانند شبیه‌سازهای کلاسیک بوده و شما با پرورش محصولات مختلف و فروش آن‌ها، درآمد کسب کرده و آن را خرج توسعه و بهبود مزرعه خود خواهید کرد. این ویژگی‌ها در کنار گرافیک مدرن و زیبای بازی، تجربه‌ای شیرین از کشاورزی امروزی را در اختیار شما قرار می‌دهد که نظیرش را در هیچ بازی ویدیویی دیگر نخواهید یافت.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Lawn Mowing Simulator و Train Sim World 2 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Farming Simulator 22 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.