دانلود بازی Field of Glory II Medieval Swords and Scimitars برای کامپیوتر

Field of Glory II Medieval Swords and Scimitars

مبارزات قرون‌وسطا سوژه‌ای مناسب برای ساخت بازی‌های استراتژیک و تاکتیکی است. این نبردها ابعاد وسیعی داشته‌اند و از همین حیث توسط سازندگان بازی‌های ویدیویی عناوین جذاب زیادی با این سوژه پدید آمده است. بازی Field of Glory II Medieval از استودیو Byzantine Games عنوانی در سبک استراتژی نوبتی و تاکتیکی است که به نبردهای زمان قرون‌وسطا می‌پردازد. به‌تازگی بسته الحاقی Reconquista نیز برای بازی منتشرشده است.

در بسته الحاقی Reconquista بازی تمرکز بیشتری به نبردهای شکل‌گرفته در ایتالیا و اسپانیا در سال‌های 1040 تا 1270 میلادی دارد. شما به‌جز ملیت‌های بازی اصلی به 20 ملیت جدید ازجمله ایتالیا، اسپانیا و همچنین قسمت‌های شمالی قاره آفریقا دسترسی پیدا خواهید کرد. به‌جز این 41 نیروی نظامی جدید و 8 سناریوی تاریخی جدید نیز در این بازی اضافه‌شده تا نبردهای متنوع و مختلفی را میان کشورهای مختلف بتوانید تجربه کنید.

بازی شما را به دوران نبردهای قرن 12 ام میلادی می‌برد. در آن زمان جنگ‌های گسترده‌ای میان کشورهای اروپایی در جریان بود که کشورهای فرانسه، انگلیس، آلمان و … در آن درگیر بودند. در بازی شما امکان کنترل ارتش 29 عدد از کشورهای اروپای شمالی و مرکزی را خواهید داشت. هر ارتش از نیروهای مختلفی تشکیل‌شده که بیش از 100 مدل از آن‌ها در داخل بازی با انیمیشن‌های منحصربه‌فرد طراحی‌شده‌اند و با استفاده از رنگ‌ها و تغییرات جزئی در شکل آن‌ها، تفاوتشان در ارتش کشورهای مختلف مشخص می‌شود.

بخش داستانی بازی 4 روایت تاریخی را در برمی‌گیرد که می‌توانید هرکدام را برای پیشروی انتخاب کنید. به‌جز این به دلیل ماهیت Sandbox بازی شما می‌توانید هر نبردی را بین کشورهای مختلف انتخاب کرده و تجربه کنید و مسیر تاریخی متفاوتی را برای خودتان رقم بزنید. سیستم مبارزات در این بازی به شکل تاکتیکی و نوبتی بوده و شبیه به یک شطرنج فوق پیشرفته و دیجیتالی خواهد بود.

گیم پلی بازی اصول ساده‌ای دارد اما ماهرشدن در آن بسیار زمان‌بر خواهد بود. شما بیشتر باید تمرکزتان را روی جایگیری نیروها در میدان نبرد بگذارید و این کار را باید با توجه به ماهیت نیروهای نظامی خود و کارایی آن‌ها انجام دهید. این چیدمان تاکتیکی، اصلی‌ترین عنصر برای موفقیت در نبردها محسوب می‌شود. برای بخش تک‌نفره بازی 6 درجه سختی مختلف وجود دارد که بازی را برای طیف گسترده‌ای از مهارت‌های بازیکنان در دسترس خواهد گذاشت.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Panzer Corps 2 و Strategic Mind را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Field of Glory II Medieval Swords and Scimitars با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.