دانلود بازی Fights in Tight Spaces برای کامپیوتر

دانلود بازی Fights in Tight Spaces

تلفیق چند سبک مختلف از بازی‌ها، کاری است که گاهی کمپانی‌های بازی‌سازی انجام می‌دهند تا یک عنوان جدید و خاص را ارائه داده و توجه بازیکنان را به خود جذب کنند. بازی Fights in Tight Spaces از استودیو Ground Shatter عنوانی است که با تلفیق کارت بازی و مبارزات نوبتی، سبک جدیدی را برای بازیکنان عرضه می‌کند.

گیم پلی بازی تلفیق جالبی از یک کارت بازی و مبارزات نوبتی است که در دنیایی تقریباً بی‌رنگ و ساده جریان می‌گیرد. شما در نقش مبارزی باید در اتاق‌های مختلف مراحل که همگی به رنگ ساده سفید با رده‌هایی از خاکستری برای مشخص شدن جزییات اشیا طراحی‌شده‌اند حرکت کنید و در مبارزاتی نوبتی، از پس دشمنانی قرمزرنگی که سر راه شما سبز می‌شوند بربیایید. این مبارزات اما دارای نوآوری خاصی هستند. شما باید از میان لیست کارت‌هایی که در اختیاردارید، حرکات دفاعی یا تهاجمی خود را انتخاب کنید و در نوبت خود، آن‌ها را اجرایی کنید.

استفاده از کارت‌ها نیازمند تفکر و نقشه‌ریزی توسط شما است و همواره باید راه بهینه را برای پیشروی در بازی استفاده کنید. همچنین با پیشروی در بازی، کارت‌های جدیدی‌تری پیدا می‌کنید که می‌توانید با استفاده از آن‌ها، حرکت‌ها و کمبوهای جدیدی را اجرا کرده و پتانسیل مبارز خود را به‌طور کامل کشف کنید. در حال حاضر بیش از 150 کارت مختلف در بازی وجود دارد که تنوع بسیار زیاد آن‌ها را نشان می‌دهد و به شما قول یک گیم پلی جذاب و غیرتکراری را خواهد داد.

گرافیک بازی باوجود ساده بودن، خونین بودن مبارزات را به‌خوبی به شما نشان می‌دهد، همچنین انیمیشن‌های مختلف موجود در بازی واقع‌گرایانه و با جزییات طراحی‌شده‌اند. به عبارتی می‌توان گفت تجربه این بازی ترکیبی از مبارزات مهیجی است که با تفکر و تصمیم‌گیری شما رابطه مستقیم دارد و برخلاف سایر بازی‌های مبارزه‌ای، صرفاً کلیک کردن بی‌رویه دکمه‌های کیبورد را از شما نمی‌طلبد بلکه باید برای هر حرکت خود از پیش برنامه‌ریزی کنید تا پیروز میدان باشید.

اگر به ای سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Slay The Spire و Battle Brothers را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Fights in Tight Spaces با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.