دانلود بازی 3 Final Fantasy برای کامپیوتر

دانلود بازی 3 Final Fantasy

سری بازی‌های Final Fantasy یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین ساخته‌های استودیو Square Enix است که شماره‌های زیادی از آن منتشرشده است. پس از موفقیت شماره اول بازی، ادامه آن نیز منتشر شد تا مسیری هموار را که در طی محبوبیت آن ساخته شد، طی کرده و محتوای جذاب بیشتری را در اختیار طرفداران قرار دهد. به‌تازگی استودیو Square Enix بازسازی شماره سوم بازی را با نام Final Fantasy III منتشر کرده تا طرفداران بتوانند تجربه‌ای نوستالژیک از این بازی کسب کرده و تجدید خاطره کنند.

به‌جز بازسازی بخش گرافیکی و طراحی جدید مدل‌های دوبعدی بازی که مانند بازسازی دو شماره قبلی با دقت بالا ایجادشده است، باگ‌ها و ایرادات نسخه اصلی نیز برطرف شده‌اند تا تجربه‌ای روان با چاشنی نوستالژی را داشته باشید و از آن لذت ببرید. داستان این بار بازهم به قدرت چهار کریستال اصلی که کنترل عناصر را بر عهده ‌دارند می‌پردازد و ماجراجویان ما باید بار دیگر برای نجات دنیا باهم متحد شوند.

در این شماره برای اولین بار سیستم شغل به بازی اضافه شد که قابلیت تعویض آن و دسترسی به قابلیت‌های جدید را به شما می‌دهد. همچنین شما می‌تواند کلاس کاراکترهای خود را تغییر دهید و سبک و سیاق مبارزه‌ای مختلفی را تجربه کنید که به عمق گیم پلی بازی به‌شدت افزوده است. رابط کاربری بازی نیز بهبودیافته تا دسترسی ساده‌تری به منوهای بازی داشته باشید و تغییر تنظیمات و کنترل‌ها برای شما ساده‌تر باشد. سبک گیم پلی بازی نیز همانند سبک کلاسیک این بازی، نقش‌آفرینی بر مبنای مبارزات نوبتی است.

اگر می‌خواهید تجربه‌ای نوستالژیک و بازسازی‌شده از شماره سوم سری Final Fantasy را داشته باشید، اکنون فرصت مناسبی برای این کار است زیرا تمام چیزهایی که لازم دارید توسط استودیو سازنده بهینه‌سازی شده تا لحظاتی خوش و سرگرم‌کننده را داخل بازی سپری کنید.

در ادامه برای دانلود بازی 3 Final Fantasy با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.