دانلود بازی Final Fantasy VI برای کامپیوتر

Final-Fantasy-V-

اگر از طرفداران بازی‌های نقش‌آفرینی کلاسیک باشید، قطعاً نام سری Final Fantasy به گوش شما خورده است. این سری محبوب که شماره‌های بسیاری از آن منتشر شده، تمامی عناصر لازم برای سرگرم کردن شما در دنیایی وسیع و فانتزی را داخل خود گرد آورده است، از روایت داستانی جذاب و عمیق گرفته تا شخصیت‌های به‌یادماندنی و مکانیک‌های پیچیده گیم پلی در سبک نقش‌آفرینی. استودیو Square Enix به‌تازگی دست به انتشار عناوین قدیمی این سری برای سیستم‌های مدرن شده تا با گرافیکی کلاسیک اما بهینه‌سازی شده، طرفداران بتوانند تجربه‌ای نوستالژیک را برای خود رقم بزنند. بازی Final Fantasy VI یکی از عناوین محبوب این سری بوده که نسخه بهینه آن اکنون در دسترس شما است.

داستان بازی در مورد جنگی بین نیروهای جادویی است و از آن با نام جنگ Magi یاد می‌شود. این جنگ باعث شد تا نیروهای جادویی برای همیشه از دنیا حذف شوند. هزاران سال بعد، بشریت با استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته خودش را به جلو می‌برد تا اینکه دختر جوانی با قدرت‌های جدید جادویی بار دیگر در دنیا حضور پیدا کرد. داستان بازی جوانب زیادی داشته و از عمق مناسب عناوین نقش‌آفرینی برخوردار است. شما در طول ماجراجویی‌های خود، کاراکترهای زیادی را ملاقات می‌کنید، از رازهای بسیار پرده‌برداری کرده و از آن‌ها لذت خواهید برد.

گیم پلی بازی در سبک کلاسیک نقش‌آفرینی بوده و مبارزات به شکلی نوبتی تاکتیکی در آن جریان دارند. هر کاراکتر ویژگی‌ها و داستان پس‌زمینه منحصربه‌فردی داشته و استفاده از قدرت‌های هر کدام، حس و حال متفاوتی را به شما منتقل خواهد کرد. نسخه پیش رو، تمامی گرافیک و مدل‌های دوبعدی را از نو طراحی و پیاده‌سازی کرده تا همان تجربه کلاسیک و نوستالژیک را به شکلی مدرن و امروزی برای خود رقم بزنید. بهبود رابط کاربری، قابلیت نبرد خودکار و تغییرات جزئی در گیم پلی از دیگر ویژگی‌های این نسخه جدید است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Final Fantasy III را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Final Fantasy VI با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.