دانلود بازی Final Fantasy VII Remake برای پلی استیشن 4

Final Fantasy VII

دنیای فانتزی و گشتن در میان داستان‌های تخیلی و آشنایی باشخصیت‌های جادویی قطعاً برای هرکسی لذت‌بخش خواهد بود. Square Enix آن‌قدر عاشق این ایده شد که سری بازی Final Fantasy را در پانزده نسخه مختلف ارائه داد. البته که تمامی این نسخه‌ها چندان موردحمایت طرفداران قرار نگرفته‌اند اما در این میان یک نسخه بیشتر از همه می‌درخشد و جایگاه ویژه‌ای دارد. این بازی Final Fantasy 7 بود که بسیاری را عاشق خود کرد و باوجود شخصیت‌های دوست‌داشتنی و کیفیت بالا ماندگار شد. ناشر بازی بعد از مدت‌ها تصمیم گرفت که یک بازسازی درست‌وحسابی از بازی را ارائه کند و بازی Final Fantasy 7 Remake با گرافیک شگفت‌انگیز و همان شخصیت‌های کاریزماتیک برگشت.

داستان بازی Final Fantasy 7 Remake در طول نسخه‌های مختلف و سال‌های زیادی تشکیل‌شده است اما این باعث نشده است که بدون تجربه عناوین دیگر، داستان بازی را درک نکنید. داستان ما را با موجوداتی کوچ‌نشین به نام سترا آشنا می‌کند. این نژاد به سفرشان ادامه می‌دهند و کم‌کم تمدن‌های انسانی را شکل می‌دهند. هزاران سال بعد موجودی شیطانی و نحس به نام جنوا در سیاره سقوط می‌کند. او باعث هرج‌ومرج شده و ستراها را با ویروس آلوده می‌کند. کشت و کشتار راه می‌افتد و دنیا برای مقابله با این دشمن، پنج سلاح می‌سازد. بالاخره این موجود مهار می‌شود و دنیا به یک‌قطب انرژی جدید دست پیدا می‌کند. این قطب که شنیرا نام دارد رفته‌رفته گسترش پیداکرده و به شرکتی عظیم تبدیل‌شده است که در همه زمینه‌ها فعالیت می‌کند. سال‌ها بعد این سفیروث است که به هویت واقعی خود پی می‌برد و سعی می‌کند تا به‌عنوان فرد انتخاب‌شده بر سیاره حکومت کند. در این میان کلود، زک و تیفا تلاش به مقابله می‌کنند.

همین‌که وارد بازی Final Fantasy 7 Remake شدید، تغییرات گرافیکی شدید آن را مشاهده خواهید کرد. استفاده از صحنه‌های سینمایی جذاب با استفاده از فناوری CGI جلوه بسیار جذاب و دل‌نشینی به بازی بخشیده است و واقعاً باید گفت که توسعه‌دهندگان گل کاشته‌اند. بازی در دو بخش کلی تقسیم‌شده است و همه‌چیز به شهر میدگار خلاصه‌شده است. افزودن شخصیت‌های جدید و مکان‌های جدید باعث شده است که این شهر حسابی گسترش پیدا کند. مبارزات مانند همیشه جذاب پیگیری می‌شوند و اکثر ضربه‌ها و دفاع‌ها با دستورهای گزینه‌ای گیمر پیاده می‌شوند. آزادی عمل یکی ویژگی‌های اصلی بازی است و استفاده از موسیقی خیره‌کننده و همچنین گیم پلی ارتقا یافته حسابی شمارا سرحال خواهد آورد و حتی اگر بازی را تجربه نکرده باشید نیز با آن انس خواهید گرفت.

با نگاه به Final Fantasy 7 Remake درمی‌یابیم که بازی در مسیر درستی حرکت می‌کند و بازی همان جذابیت سالها پیش را در قالب جدید خود حفظ کرده است. این بازی پر از جزئیات جذب‌کننده است و استودیو نیز ابایی از یدک کشیدن هویت خاص و ژاپنی خود در شخصیت‌پردازی و داستان‌گویی ندارد. مانند همیشه با یک شاهکار مواجه هستیم که آمده است تا سالها بماند.

در ادامه برای دانلود بازی Final Fantasy VII Remake با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.