دانلود بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade برای کامپیوتر

Final Fantasy VII

اگر از طرفداران سبک نقش‌آفرینی باشید قطعاً نام سری Final Fantasy به گوش شما خورده است. این سری محبوب که تا به امروز 15 شماره مختلف از آن منتشر شده، علاوه بر روایت‌های عمیق و پرمحتوا، شخصیت‌هایی به‌یادماندنی را به ما معرفی کرد و ماجراجویی‌های مهیجی را در سبک نقش‌آفرینی به خوردمان داد. البته که تمامی این نسخه‌ها چندان موردحمایت طرفداران قرار نگرفته‌اند اما در این میان یک نسخه بیشتر از همه می‌درخشد و جایگاه ویژه‌ای دارد و آن هم شماره هفتم است. این شماره با وجود شخصیت‌های دوست‌داشتنی و کیفیت بالا ماندگار شد و به همین دلیل استودیو Square Enix

بعد از مدت‌ها تصمیم گرفت که یک بازسازی بی‌نقص از بازی را ارائه کند و بازی Final Fantasy VII Remake با گرافیک شگفت‌انگیز و همان شخصیت‌های کاریزماتیک در اختیار طرفداران قرار دهد. به‌تازگی نسخه Intergrade بازی نیز منتشر شده است.

داستان این سری محبوب و شماره هفتم، در طول نسخه‌های مختلف و سال‌های زیادی تشکیل‌شده است اما این باعث نشده است که بدون تجربه عناوین دیگر، داستان بازی را درک نکنید. داستان ما را با موجوداتی کوچ‌نشین به نام سترا آشنا می‌کند. این نژاد به سفرشان ادامه می‌دهند و کم‌کم تمدن‌های انسانی را شکل می‌دهند. هزاران سال بعد موجودی شیطانی و نحس به نام جنوا در سیاره سقوط کرده، باعث هرج‌ومرج شده و ستراها را با ویروس آلوده می‌کند. به‌تبع این اتفاق، کشت و کشتار راه می‌افتد و دنیا برای مقابله با این دشمن، پنج سلاح قدرتمند می‌سازد.

بالاخره این موجود مهار می‌شود و دنیا به یک‌قطب انرژی را در قالب شهری بزرگ دست پیدا می‌کند. این شهر که میدگار نام دارد رفته‌رفته گسترش پیداکرده و تحت کنترل شرکتی عظیم تبدیل‌ قرار می‌گیرد که در همه زمینه‌ها فعالیت می‌کند. سال‌ها بعد رئیس این شرکت که سفیروث نام دارد، به هویت واقعی خود پی می‌برد و سعی می‌کند تا به‌عنوان فرد انتخاب‌شده بر تمام سیاره حکومت کرده و از قدرتی که در دست دارد سوءاستفاده کند. در این میان شخصیت اصلی شما که کلاود نام دارد در کنار تیم قدرتمندی از قهرمان‌ها، سعی می‌کند جلوی او را گرفته و با او مقابله کند.

با ورود به دنیای بازی اگر از طرفداران قدیمی باشید، اولین چیزی که نظر شما را جلب می‌کند، گرافیک زیبا و خیره‌کننده‌ای است که محوریت اصلی این بازسازی بوده است. تمامی کاراکترها، انیمیشن‌ها و نورپردازی‌ها در حد و اندازه عناوین امروزی هستند و جلوه‌هایی زیبا، واقع‌گرایانه و چشم‌نواز را شاهد خواهید بود. به دلیل سبک و سیاق فانتزی و انیمه شکل دنیای بازی، این جلوه‌ها سبکی هنری و منحصربه‌فرد دارند که در کمتر بازی‌ای آن را مشاهده کرده‌اید.

گیم پلی بازی در سبک نقش‌آفرینی بوده و مبارزات آن به شکل لحظه‌ای شکل می‌گیرد اما عمق بسیار بالایی برایش پیاده‌سازی شده است. کاراکترهایی که کنترل می‌کنید در قالب تیم‌های چندنفره گشت‌وگذار می‌کنند و هر کدام قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. استفاده درست از جادوها و قدرت‌های هر کدام، ارتقا قابلیت‌ها و سلاح‌ها و بسیاری موارد دیگر از عناصر مهم برای پیشروی در بازی محسوب می‌شوند. بخشی از بازی نیز به صحنه‌های سینمایی و دیالوگ‌های متعدد بین کاراکترها خلاصه شده که به زیبایی هر چه تمام‌تر، داستان را برای شما روایت می‌کنند. عمق گیم پلی و داستان این بازی در کنار جلوه‌های زیبایش، می‌تواند چندین هفته شما را سرگرم نگه دارد.

نسخه Intergrade بازی پس از مدت‌ها برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده و شامل مواردی اضافه در کنار تمامی محتوای اصلی بازی است. علاوه بر بسته الحاقی FF7R Episode که قسمت داستانی جدیدی را روایت می‌کند، یک سلاح جدید در کنار 3 زره و تجهیزات قدرتمند را نیز از همان ابتدا در اختیار شما قرار می‌دهد که در قسمت Gift Box در منوی اصلی در دسترس قرار دارند. سلاح جدید بازی فقط در بخش بسته الحاقی قابل‌استفاده است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Mass Effect و Cyberpunk 2077 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.