دانلود بازی First Feudal برای کامپیوتر

دانلود بازی First Feudal

ساخت‌وساز در بازی‌های ویدیویی به یکی از سبک‌های پرطرفدار و محبوب تبدیل شده است. امروزه عناوین بسیار زیادی را در این سبک شاهد هستیم که هر کدام به شکلی متفاوت این فعالیت مفرح را به خورد ما می‌دهند. از ساخت شهرهای بزرگ گرفته تا باغ‌وحش، شهربازی، مرکزهای فضایی و همچنین قلعه‌ها و روستاها در دوران باستان. بازی First Feudal از استودیو Harpoon Games عنوانی جدید و جذاب در سبک ساخت‌وساز و مدیریتی بوده که شما را به دوران قرون‌وسطا بازمی‌گرداند تا روستایی کوچک را به قلعه‌ای بزرگ و گسترده تبدیل کنید.

مانند تمامی عناوین در این سبک، آغاز بازی با تعداد کمی کارگر و منابع محدود خواهد بود و با مدیریت درست و جمع‌آوری منابع حیاتی، باید آن را به‌تدریج توسعه دهید. پس از مدت مشخصی تلاش و پشتکار، می‌توانید یک قلعه بزرگ قرون‌وسطایی در اختیار داشته باشید و از شکوه و بزرگی آن لذت ببرید. از آنجا که طراحی گرافیکی بازی به شکل ساده و دوبعدی صورت گرفته، تمرکز زیادی در دیگر عناصر گیم پلی وجود دارد که این بازی را بسیار سرگرم‌کننده کرده است.

علاوه بر ساخت‌وساز، شما باید دائم کارگران خود را مدیریت کنید. هر کارگر می‌تواند در 10 شغل مختلف مشغول به کار شود و وظایف مربوط به آن را انجام دهد. نکته جالب این است که نیازی نیست کارهای زیرشاخه آن فعالیت را به آن‌ها گوشزد کنید و به‌طور اتوماتیک، کارگران وظایف خود را انجام می‌دهند. منابع اصلی موردنیاز شما چوب و سنگ است اما با پیشرفت صنعت، می‌توانید به صنایع جدیدی نیز دسترسی پیدا کنید و با تجارت و معامله، درآمد خوبی کسب کنید.

بخشی از بازی هم به دفاع در برابر حملات احتمالی در مقابل دزدها، اشرار و حیوانات وحشی اختصاص دارد. برای این کار باید سربازانی پرورش دهید که از قلعه شما نگهبانی کنند. گاهی کمبود نیرو باعث می‌شود شهروندان عادی درگیر نبرد شوند که ممکن است تلفات بیشتری روی دستان شما قرار دهد. تغییر آب‌وهوا و فصل هم در پیدا کردن منابع و گیم پلی بازی تأثیر مستقیم خواهد گذاشت.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Timberborn و Medieval Dynasty را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی First Feudal با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.