دانلود بازی Five Nights at Freddys Security Breach برای کامپیوتر

دانلود بازی Five Nights at Freddys Security Breach

بازی‌های ژانر وحشت و ترسناک همواره طرفداران بسیار زیادی داشته‌اند و تجربه آن‌ها برای مخاطبان این صنعت، لذت‌بخش بوده است. زیرشاخه‌های زیادی برای سبک ترسناک در بازی‌های ویدیویی وجود دارد و سازندگان با عناصر مختلفی سعی در ایجاد حس ترس و استرس در بازیکن می‌کنند. بازی Five Nights at Freddys Security Breach از استودیو Steel Wool عنوانی جذاب و جدید از سری محبوب و معروفی است که به ترس‌های ناگهانی و تصاویر سورئال در محیطش شهرت دارد. تجربه این بازی، شیوه متفاوتی از ژانر وحشت را به خورد شما خواهد داد.

این بازی که جدیدترین شماره از سری Five Nights at Freddys بوده، سبک و سیاقی آشنا برای بسیاری از افراد دارد. در این بازی قرار نیست با موجودات وحشتناک و هیولاها سر و کله بزنید بلکه با ساده‌ترین عناصر و اجسام و عروسک‌ها، ترس به شما منتقل می‌شود. شما در نقش پسری به اسم Gregory قرار خواهید گرفت که در مرکز تفریحی مرموز و هولناکی اسیر شده است. به کمک Freddy Fazbear معروف شما باید این پسر را از موانع و تله‌های مختلف هدایت کرده و از او در مقابل موجودات شرور و ترسناک محافظت کنید.

این بازی شامل شخصیت‌های معروفی از تمامی عناوین قبلی است که شاید با آن‌ها آشنا باشید. با ورود به مراحل بازی تمامی این شخصیت‌ها به تعقیب شما می‌پردازند و به‌نوبت سعی می‌کنند شما را بترسانند. در این بازی کاراکترهایی مثل Roxanne Wolf، Glamrock Chika را ملاقات خواهید کرد و باید مراقب باشید زیرا هرلحظه ممکن است شما را غافلگیر کنند. گیم پلی بازی به گشت‌وگذار، عبور از موانع و پنهان شدن خلاصه می‌شود. شما باید با بررسی دوربین‌های امنیتی، محیط را به‌خوبی مشاهده و آنالیز کرده تا بتوانید بهترین مسیر را برای خود پیدا کنید. گاهی هم باید با پرتاب اشیاء و ایجاد سر و صدا دشمنان را گمراه کنید. تنوع مراحل و طراحی آن‌ها در کنار حس دلهره و استرسی که دائم همراهتان است، تجربه این بازی را به‌شدت لذت‌بخش خواهد کرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های The Forest و Little Nightmares 2 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Five Nights at Freddys Security Breach با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.