دانلود بازی Football Manager 2020 برای کامپیوتر

دانلود بازی Football Manager 2020

فوتبال بدون شک پرطرفدارترین ورزش دنیاست. هر کشوری برای خودش لیگ‌های حرفه‌ای دارد و یک صنعت بزرگ‌راه افتاده است که سالیانه میلیاردها دلار داخل آن جابه‌جا می‌شود. سرمربی گری یکی از حرفه‌های دارای پرستیژ و بسیار دشوار است. فرانچایز Football Manager سال‌هاست که طرفداران این ورزش محبوب را با دنیای مربی‌گری پیوند داده است و بالاخره تمام زیروبم این کار را در یک شبیه‌ساز فوق‌العاده در اختیار ما قرار داده است. استودیو Sports Interactive به یاری SEGA نسخه جدید بازی را منتشر کرد و بازی Football Manager 2020 حالا شمارا در قالب یک سرمربی حرفه‌ای قرار می‌دهد و باید بخش‌های مختلف یک باشگاه فوتبال را مدیریت کنید و آن را به سمت پله‌های موفقیت پیش‌برانید.

بازی Football Manager 2020 فرصت مدیریت حرفه‌ای یک باشگاه فوتبال را در اختیار شما قرار می‌دهد. هر تصمیم در این بازی تأثیر دارد و این دفعه شاهد ویژگی‌های تازه‌ای هستیم و همچنین مکانیسم‌های بازی نیز ازاین‌رو به آن شده‌اند. بازی تمامی بخش‌های زندگی یک مربی فوتبال را بازسازی کرده است. شما کنترل یک تیم را بر عهده می‌گیرید و باید رژیم تمرینی برای بازیکنان تعیین کنید و همچنین ترکیب‌های مختلف را امتحان کنید تا در تمامی بازی‌ها به پیروزی برسید. رسیدگی به موانع مالی و همچنین ردوبدل بازیکنان نیز بخش دیگری از تجربه این عنوان است و جالب است که محدودیت‌های باشگاه نیز به‌خوبی اعمال‌شده است. وقتی کنترل بارسلونا را در دست داشته باشید، خرید از رئال مادرید دشوارترین کار ممکن برای شما خواهد بود. در این نسخه شاهد اضافه شدن ویژگی‌های تازه‌ای نیز مانند Club Vision هستیم و حالا به‌عنوان یک سرمربی باید چشم‌انداز تاکتیکی خود را بچینید و برای رسیدن به موفقیت، تمرین‌های مختلفی را برنامه‌ریزی کنید.

می‌گویند فوتبال بازی آرزوهاست اما بدون مربی هیچ آرزویی وجود ندارد. در بازی Football Manager 2020 هیچ مشکلی یافت نمی‌شود، همه‌چیز یک فرصت است. ممکن است بازیکنی جوان بیابید که بتواند چند سال آینده به یکی از بهترین‌ها دنیا تبدیل شود و خوشبختانه این فرصت در اختیار شماست تا بهترین استعدادها را در تیم خود داشته باشید. می‌توانید تیم‌های مختلف از 50 کشور گوناگون را انتخاب کنید و با بیش از پانصد هزار بازیکن نیز کارکنید. موتور بازی در بالاترین کیفیت ممکن قرار دارد و همین باعث ارائه یک تجربه بی‌نظیر از مربی‌گری فوتبال شده است. گرافیک بازی نیز تغییرات زیادی را به خود دیده است و حالا همه‌چیز به واقعیت نزدیک شده است. بازی Football Manager 2020 تجربه‌ای بی‌نظیر از سرمربی گری فوتبال است. در این سبک بازی‌های FIFA 20 و PES 2020 را هم تجربه کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Football Manager 2020 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.