دانلود بازی From the Depths برای کامپیوتر

دانلود بازی From the Depths

بازی‌های جنگی همواره به دلیل مبارزات نفس‌گیر و مهیج میان مخاطبان محبوب بوده‌اند و بسیاری وقت زیادی را پای آن‌ها صرف می‌کنند. این دسته از بازی‌ها در سبک و سیاق‌های مختلفی ساخته می‌شوند، از بازی‌های استراتژی گرفته تا انواع شوترها و یا عناوینی که شما در کنترل جنگ‌افزارهای مختلف قرار می‌دهند. بازی From the Depths از استودیو Brilliant Skies عنوانی سرگرم‌کننده با همین سبک بوده که نبردهای دریایی و جنگی بسیاری را به خوردتان می‌دهد تا از هیجان بالای هر کدام لذت ببرید.

شما در این بازی می‌توانید انواع و اقسام جنگ‌افزارهای مدرن مانند ناوهای بزرگ، هواپیمای جنگنده، زیردریایی، سفینه فضایی و یا حتی ربات‌های مهاجم را بسازید و کنترل آن‌ها را در دست بگیرید. بخش Creative بازی به شما اجازه می‌دهد خلاقیت و قوه تخیل خود را رها کرده و در ساخت‌وساز آن‌ها ویژگی‌های مختلفی را با توجه به سلیقه خود ارائه دهید. بخش داستانی بازی مملو از جزیره‌های مختلف بوده که باید با جنگ و نبرد آن‌ها را تحت کنترل خود در آورید. مأموریت‌های متنوع بازی هر کدام سناریوی متفاوتی را دنبال می‌کنند و بخشی از بازی نیز که Adventure نام دارد، کنترل قایقی را بر عهده شما قرار می‌دهد که به‌تدریج آن را ارتقا خواهید داد.

برای ساخت‌وساز جنگ‌افزار به بیش از 1000 قطعه مختلف دسترسی دارید که 38 قطعه مربوط به سلاح‌ها بوده 34 قطعه هم برای ساخت توپخانه و زره آن به کار خواهد رفت. حجم خلاقیتی که می‌توانید در بازی خرج کنید هیچ محدودیتی نداشته و این تنوع در تمامی وسایلی که خلق می‌کنید وجود خواهد داشت. پس از اینکه از قسمت وسیع و پرعمق ساخت‌وساز بازی عبور کردید، وارد مبارزات جذاب و مهیجی خواهید شد تا قدرت تهاجمی و دفاعی ساخته‌های دست خود را تست کرده و از کارکرد آن‌ها در میدان نبرد لذت ببرید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Space Engineers و World of Warships را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی From the Depths با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.