دانلود بازی Fuga Melodies of Steel برای کامپیوتر

دانلود بازی Fuga Melodies of Steel

بازی‌های نقش‌آفرینی همواره دنیاهای علمی تخیلی و فانتزی زیبایی را برای گشت‌وگذار در اختیار ما قرار می‌دهند. عمق بالای این سبک در کنار عناصر جذاب گیم پلی، فضای زیادی برای مانور دادن به سازندگان می‌دهد تا ایده پردازی کرده و روایت‌های جذاب و متفاوتی را به خورد بازیکنان دهند. بازی Fuga Melodies of Steel از استودیو CyberConnect2 عنوانی نقش‌آفرینی و ماجرایی بوده که دنیایی با سبک و سیاق انیمه‌ها را برای گشت‌وگذار و ماجراجویی در اختیار شما قرار می‌دهد.

داستان بازی در روستایی کوچک جریان دارد که به‌تازگی اسیر جنگ شده است. برای مقابله و دفاع از روستا، گروهی از کودکان بااستعداد و قدرتمند دست به کار شده‌اند تا با ساخت تانک‌ها و جنگ‌افزارهای پیشرفته به مبارزه با مهاجمان بروند. شما کنترل این بچه‌ها را در دست خواهید گرفت و آن‌ها را در جایگاه و محل‌های مختلفی بسته به نوع مهارت و قابلیت هر کدام قرار خواهید داد. تنوع ویژگی‌ها و قابلیت‌های این شخصیت‌ها بسیار بالا بوده و عمق بالایی به گیم پلی بازی بخشیده است.

کاراکترهای شما تمام زندگی خود را داخل این تانک‌های بزرگ و مدرن می‌گذرانند. داخل تانک اتاق‌ها و قسمت‌های مختلفی وجود داشته که هر کدام روایتی جدید از داستان را برملا می‌کنند. تانک شما به یک سلاح ویژه و قدرتمند به اسم Taranis مجهز است که در مواقع ضروری و بحرانی می‌توانید از آن استفاده کنید. مبارزات در بازی به‌صورت نوبتی طراحی شده‌اند و با استفاده از تاکتیک‌ها و تصمیم‌های مهم شما پیش خواهند رفت. اهمیت تصمیم‌ها هم در مبارزات و هم در بخش داستانی بالا بوده و مسیر غیرخطی داستان می‌تواند به شکل‌های مختلفی پیش برود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی Tales of Arise را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Fuga Melodies of Steel با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.