دانلود بازی Galactic Civilizations IV برای کامپیوتر

تجربه گشت‌وگذار در فضا و کهکشان چیزی است که شاید تا چندین سال آینده هم نتوانیم در زندگی واقعی تجربه‌اش کنیم؛ اما بازی‌های ویدیویی با تنوع بالایی که در اختیار ما قرار می‌دهد، این تجربه را به‌سادگی در ژانرهای مختلف به خوردمان می‌دهند. گاهی باید نبردهای فضایی را تجربه کنیم، گاهی ساخت‌وساز شهرها در کهکشان‌های دیگر و گاهی هم تلفیق تمامی این موارد. بازی Galactic Civilizations IV از استودیو Stardock Entertainment عنوانی در سبک استراتژیک بوده که ماجراجویی‌های مهیج و گسترده‌ای را در کهکشان بی‌انتها در اختیار شما قرار می‌دهد.

این بازی در سبک استراتژی‌های 4X بوده که در آن‌ها نقشه‌ای وسیع و بزرگ به شکل بلوک‌های پنج‌ضلعی تقسیم می‌شوند و مبارزات به شکلی تاکتیکی و نوبتی در آن‌ها طراحی شده‌اند. داستان بازی در آینده‌ای دور و در قرن 24 میلادی جریان دارد، زمانی که سفر به کهکشان‌ها و کشف سیارات جدید برای بشریت کار ساده‌ای شده است. حال که سفر با سرعت نور برای سفینه‌ها ممکن است، ملاقات با سایر موجودات بیگانه نیز میسر شده و تعامل دیپلماتیک و جنگ با آن‌ها امری غیرقابل‌اجتناب است. شما بازی را در سیاره اصلی خود شروع می‌کنید و با تحقیق در زمینه تکنولوژی، گشت‌وگذار توسط سفینه‌های فضایی و ساختن شهرهای جدید در سیارات متفاوت، تمدن خود را در کهکشان گسترش دهید.

گیم پلی بازی مانند نسخه‌های پیشین، عناصر بسیاری را کنار هم گرد آورده تا تجربه کاملی از سبک استراتژیک به خورد خود دهید. داد و ستد، روابط دیپلماتیک، جنگ و مدیریت منابع و شهرها از ویژگی‌های اصلی گیم پلی این بازی هستند. علاوه بر این کهکشانی وسیع برای گشت‌وگذار در اختیار شما قرار دارد که در آن می‌توانید سیارات جدید کشف کنید، تمدن‌های جدیدی را ملاقات کرده و سرنوشت کهکشان را خودتان رقم بزنید. آزادی عمل زیادی در این دنیای وسیع مجازی در اختیار شما قرار دارد که نظیرش را شاید در کمتر بازی ویدیویی تجربه کرده باشید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Civilization VI و Humankind را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Galactic Civilizations IV با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.