دانلود بازی Generation Zero Landfall برای کامپیوتر

Generation Zero Landfall

بازی‌های شوتر اول‌شخص از گذشته تا به امروز یکی از محبوب‌ترین ژانرها در صنعت بازی‌های ویدیویی بوده‌اند. اکشن و هیجان بالا، سلاح‌های جذاب و حس و حالی واقع‌گرایانه به دلیل زاویه دوربین از دلایل اصلی این محبوبیت هستند. تا به امروز عناوین مختلفی در این سبک منتشر شده که هر کدام روایتی متفاوت و جذاب را در دنیای مجازی خود به همراه انفجار، تیراندازی و هیجان به خوردمان داده‌اند. بازی Generation Zero Landfall از استودیو Systemic Reaction عنوانی در همین سبک بوده که عناصر نقش‌آفرینی و جهان‌باز را در کنار تلاش برای بقا گرد هم آورده است تا بهترین تجربه را در اختیار شما قرار دهد. به‌تازگی به‌روزرسانی Landfall نیز برای بازی منتشر شده است.

بازی در سال 1980 و در کشور سوئد جریان دارد؛ زمانی که اکثر مردم این کشور به طرز عجیبی ناپدید می‌شوند و ربات‌های غول‌آسا با ماهیتی نامشخص، در مقیاس بزرگی، به این منطقه حمله می‌کنند. شما باید در محیطی جهان‌باز، شروع به پیدا کردن وسایل مورد نیاز برای بقا یافتن کنید و با مبارزه با این ربات‌ها، چگونگی پدیدار شدن آن‌ها را متوجه شوید. با تجمع بالای ربات‌ها در محیط، کار شما برای جمع‌آوری منابع و مهمات، سخت خواهد بود چراکه برخی از ربات‌هایی که با آن‌ها مواجه می‌شوید، بیش ‌از اندازه قدرتمند هستند و حمله کردن به آن‌ها کاری از پیش نمی‌برد. از این رو، المان‌های مخفی‌کاری نیز در بازی قرار گرفته‌اند تا کار بازیکنان را راحت‌تر کنند که البته این بخش از گستردگی بزرگی بهره نمی‌برد.

هدف اصلی شما پیدا کردن راز ناپدید شدن مردم در این دنیای آینده‌گرایانه و مملو از ربات است. وسعت بالای جهان، مراحل سبک جهان‌باز و آزادی عمل بالا در کنار گیم پلی مهیج شوتر و عناصر مخفی‌کاری، می‌تواند ساعت‌ها شما را در این بازی سرگرم نگه دارد. علاوه بر این، بازی گرافیک بسیار زیبا و چشم‌نوازی داشته تا تجربه شما از آن لذت‌بخش‌تر شود.

در به‌روزرسانی Landfall استراتژی‌های جدیدی وارد دنیای وسیع بازی خواهد شد. در این به‌روزرسانی، ماشین‌آلات جنگی جدیدی از منطقه شوروی به بازی اضافه شده‌اند و علاوه بر این آیتم‌ها و تجهیزات جدیدی برای ساخت و ساز سرپناه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. به جز این موارد، بهبودهایی در رابط کاربری و نقشه ارائه شده تا تجربه‌ای روان‌تر و بدون باگ را به خوردتان دهد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Rust و Dying Light 2 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Generation Zero Landfall با وب‌سایت کلوپ استادبازی همراه باشید.