دانلود بازی GetsuFumaDen Undying Moon برای کامپیوتر

GetsuFumaDen

 

بازی‌های هک‌اند اسلش از گذشته سبک متفاوتی از گیم پلی را ارائه داده‌اند. این بازی‌ها شباهت زیادی به عناوین پلتفرمر دارند با این تفاوت که تمرکز اصلی به جای معماها و عبور از موانع، مبارزات دائمی اکشن و سرگرم‌کننده است. بازی‌های زیادی با طراحی دوبعدی و سه‌بعدی در این ژانر منتشر شده است و طرفداران زیادی در سراسر دنیا به خود اختصاص داده‌اند. بازی GetsuFumaDen Undying Moon از استودیو Konami عنوانی دوبعدی و سرگرم‌کننده در سبک هک‌اند اسلش بوده که با تلفیق عناصر Roguelike ماجراجویی‌های چالش‌برانگیز و لذت بخشی را به خوردتان خواهد داد.

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های بازی که از همان ابتدا نظر شما را جلب می‌کند، اتمسفر گیرا و طراحی‌های هنری محیط، کاراکترها و مراحل بوده که آن را به منحصربه‌فرد کرده است. سبک و سیاق طراحی‌ها بر اساس افسانه‌ها و روایت‌های حماسی ژاپنی پیاده‌سازی شده و جذابیت بالایی ارائه می‌دهند. شما به‌عنوان رهبری از گروه مبارزان شجاع با نام Getsu، وارد اعماق جهنم می‌شوید تا منبع و ریشه پلیدی را یک‌بار برای همیشه از بین ببرید.

سرعت گیم پلی با توجه به عناصر هک‌اند اسلش، بسیار بالا بوده و در عین حال بسیار سخت و چالش‌برانگیز است. شما باید با دقت ضربه‌های خود را وارد کرده و زمان‌بندی مناسبی برای جاخالی دادن داشته باشید. تنوع دشمنان و طراحی‌های منحصربه‌فرد هر کدام، جذابیت زیادی به بازی بخشیده است و شما برای مقابله با آن‌ها به طیف گسترده‌ای از سلاح‌ها مانند کاتانا، نیزه و… دسترسی دارید. عناصر Roguelike بازی پس از مرگ کاراکتر شما وارد داستان می‌شوند و شما را وارد سرزمین‌های جهنمی می‌کند. ویژگی‌های نقش‌آفرینی مانند افزایش قدرت کاراکتر و پیدا کردن ویژگی‌های جدید با پیشروی در مراحل نیز وجود دارد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Dead Cells و The Binding of Isaac را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی GetsuFumaDen Undying Moon با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.