دانلود بازی Ghost on the Shore برای کامپیوتر

Ghost-on-the-Shore-Cover

بازی‌های داستان محور و ماجرایی، برای طیف گسترده‌ای از مخاطبان سرگرم‌کننده و جذاب هستند. این دسته از بازی‌ها علاوه بر ماجراجویی‌های مهیج، روایت‌های عمیق و لذت‌بخشی را ارائه می‌دهند تا بازیکن در کنار گشت‌وگذارهای خود در دنیای مجازی، تجربه‌ای مانند یک کتاب داستان جذاب را برای خود رقم بزند. بازی Ghost on the Shore از استودیو Like Charlie عنوانی با همین ویژگی‌ها در سبک ماجرایی بوده که شما را در کنار دختری وارد جزیره مرموز می‌کند.

شما در این بازی نقش کاراکتری به اسم Riley را خواهید داشت که توانایی ارتباط با ارواح را دارد. او به‌تازگی خودش را در یک جزیره مرموز پیدا کرده و روح یک نفر به طور دائم او را همراهی می‌کند. با پیشروی در بازی و پیدا کردن آیتم‌های مختلف، از سرنوشت ساکنین این جزیره باخبر شده و اسم این روح که Josh است را خواهید فهمید. تعامل شما با این روح یکی از اصلی‌ترین مکانیک‌های گیم پلی بوده و دیالوگ‌هایی که با او دارید، در مسیر داستان و پایان‌بندی تأثیر مستقیم خواهد گذاشت. به‌مرور معمای مرگ Josh را در این جزیره مرموز کشف خواهید کرد.

بازی به گشت‌وگذار در مناطق مختلف جزیره، پیدا کردن آیتم‌های مهم، یادگیری سرنوشت افراد گذشته و حل کردن معماها خلاصه می‌شود. پیدا کردن متعلقات ساکنین جزیره بخش مهمی از گیم پلی بوده و انتخاب‌های مختلفی که در دیالوگ‌ها وجود دارد، حس و حال منحصربه‌فردی به بازی می‌دهد. رابطه شما با روح Josh یکی از عناصر اصلی بازی است. زاویه دوربین اول‌شخص، تنوع بالای مراحل و مکان‌ها در کنار گرافیکی قابل‌قبول، تجربه این بازی را برای شما لذت‌بخش‌تر خواهد کرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Escape Simulator و Outer Wilds را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Ghost on the Shore با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.