دانلود بازی Going Medieval برای کامپیوتر

دانلود بازی Going Medieval

سفر به گذشته امری است که هرگز نمی‌توان آن را در دنیای واقعی تجربه کرد و باید با استفاده از مستندها و کتاب‌های تاریخی، تجربیات آن دوران را به خورد خود داد. خوشبختانه برای طرفداران بازی‌های ویدیویی، سفر به گذشته در دنیای مجازی بازی‌ها کار ساده‌ای است به‌راحتی می‌توان دوران باستان را به شیوه‌های مختلف تجربه کرد و از آن‌ها لذت برد. بازی Going Medieval از استودیو Foxy Voxel عنوانی در سبک شبیه‌ساز ساخت‌وساز بوده که در آن ساخت‌وساز و شکوفایی تمدن‌ها را در دوران قرون‌وسطا تجربه کرده و از این تجربه جذاب لذت خواهید برد.

داستان بازی در قرن 14 میلادی جریان دارد، زمانی که بیش از 95 درصد جمعیت دنیا اسیر طاعون مرگبار شده‌اند. به‌مرور بازماندگان این واقعه سیاه سعی می‌کنند تا بار دیگر تمدن بشریت را به شکوفایی سابق برسانند. حال بر عهده شما است که با ساخت‌وساز و مدیریت جوانب مختلف، زمین را از طبیعت پس گرفته و بناها و شهرهای باشکوه و زیبایی در آن بسازید. به‌جز ساخت‌وساز، تأمین امنیت در برابر خطرهای مختلف، مبارزه با حیات‌وحش و بسیاری موارد دیگر را نیز باید مدیریت کنید.

بخش اصلی بازی به ساخت یک قلعه بزرگ اختصاص دارد که ابتدا از یک کلبه چوبی کوچک کار را آغاز کرده و به‌تدریج آن را گسترش خواهید داد. برای ساخت‌وساز ابزارهای بسیاری در اختیار شما قرار دارد و قوه خلاقیت و تخیل، کمک شایانی در ساخت بنایی منحصربه‌فرد خواهد کرد. تمام مدل‌های داخل بازی به شکلی زیبا و سه‌بعدی طراحی شده‌اند. پس از ساخت‌وساز، باید به فکر مشکلات کلونی انسانی خود باشید و آن‌ها را در برابر خطرهای مختلف مثل راهزنان، حیوانات وحشی و… محافظت کنید. تحقیق تکنولوژی‌های جدید، پیشرفت ابزارها و سلاح‌های دفاعی و جمع‌آوری منابع حیاتی مهم از دیگر وظایف شما در این بازی جذاب مدیریتی است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های RimWorld و Satisfactory را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Going Medieval با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.