دانلود بازی Golf Club Wasteland برای کامپیوتر

دانلود بازی Golf Club Wasteland

نوآوری امری است که اگر سازندگان بازی‌های ویدیویی به آن توجه نکنند، بازی آن‌ها اسیر دام تکرار و کلیشه می‌شود. ایده پردازی چیزی است که شاید برای بسیاری از استودیوها سخت باشد اما درصورتی‌که درست پیاده‌سازی شود، می‌تواند به‌شدت بازی ساخته‌شده را موفق و محبوب کند. بازی Golf Club Wasteland از استودیو Demagog عنوانی متفاوت بوده که تجربه‌ای جدید و منحصربه‌فرد از ورزش گلف را در اختیار شما قرار می‌دهد.

داستان بازی در زمانی جریان دارد که زمین به‌طورکلی نابود شده و اثری از تمدن بشریت در آن وجود ندارد. تنها افراد ثروتمند موفق شده‌اند تا قبل از نابودی به مریخ فرار کنند اما آن‌ها تصمیم گرفته‌اند که با لباس‌های مخصوص خود به زمین برگشته تا چند راند گلف در آن بازی کنند! حال که تمدنی وجود نداشته و همه چیز نابود شده، کل سطح سیاره تبدیل به یک زمین بزرگ گلف شده که ماجراجوهای پولدار ما می‌توانند در آن گلف بازی کنند.

نکته جالب بازی این است که شما علاوه بر اینکه در مراحل مختلف بازی گلف را تجربه می‌کنید، با تاریخچه بشریت و اینکه چگونه زمین به نابودی کشیده شد نیز آشنا خواهید شد. شما به‌تنهایی در محل‌های مختلفی گشت‌وگذار کرده و با مهارت خود، توپ را وارد سوراخ می‌کنید. در طول این مسیر، رادیویی از مریخ علاوه بر پخش موسیقی زیبا، برای شما تاریخچه را تعریف می‌کند و سقوط بشریت را شرح می‌دهد. سبک و سیاق آخرالزمانی مراحل و طراحی آن بسیار زیبا و منحصربه‌فرد است.

گیم پلی بازی نیز با زاویه دوربین دید از بغل و دوبعدی، ساده و قابل‌درک بوده و تجربه‌ای جذاب و سرگرم‌کننده از این ورزش را در محیطی متفاوت در اختیار شما قرار می‌دهد. اتمسفر گیرا و جذاب بازی در کنار این سادگی، باعث می‌شود تا لحظاتی سرگرم‌کننده را در این عنوان متفاوت تجربه کنید. اگر می‌خواهید در قدم آخرین انسان گلف باز در کره زمین حرکت کنید، Golf Club Wasteland را حتماً تجربه کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی Omno را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Golf Club Wasteland با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.