دانلود بازی GreedFall The De Vespe Conspiracy برای کامپیوتر

GreedFall The De Vespe Conspiracy

از قدیم‌الایام این ضرب‌المثل بوده است که تا سه نشه بازی نشه! استودیو Spiders در نسل فعلی کنسول‌ها سرش حسابی شلوغ بوده است و دو بازی جالب به نام‌های Bound by Flame و The Technomancer را توسعه داده است. این دو بازی درنهایت جذابیت خود از آن بلاغت ممکن محروم بودند و حالا سومین بازی استودیو به نام GreedFall سر درآورده است و می‌خواهد هر آنچه بوده است را با خود بشوید و آینده‌ای خوب برای استودیو بسازد. دنیا درگیر دسته‌ها و فرقه‌های مختلفی است و لازمه زنده ماندن همه، ایجاد تعادل و تعامل میان این قبایلی است که از موجودات فضایی تا انسان‌ها و حیوانات عجیب را شامل می‌شود.

در این بسته الحاقی تجربه داستانی جدید و متفاوت را در جزیره Teer Fradee داشته باشید. این داستان پر از رمز و رازهای پنهان و توطئه‌هایی است که ممکن هستند تعادل قدرت در منطقه را از بین ببرند. شما باید در مناطق جدید بازی با دشمنانی متفاوت مقابله کنید و به‌مرور پرده از رازهای داستان مرموز آن بردارید. به‌جز منطقه جدیدی به اسم The Flaming Blood، دشمنانی جدید و همین‌طور آیتم‌ها و تجهیزات تازه‌ای هم به بازی اضافه‌شده تا این بخش داستانی مهیج، در هر قسمت محتوای سرگرم‌کننده‌ای برای شما ارائه کند.

بازی GreedFall شمارا در نقش فردی به نام De Sardet قرار می‌دهد که البته می‌تواند بر اساس انتخاب شما زن یا یک مرد باشد. او به‌نوعی یک دیپلمات است و کارش نیز صحبت و حفظ تعادل میان قبایل مختلف است. جزیره Teer Fradee پر از کلونی‌های مختلف از انسان و هیولاست و برعکس محیط خوش آب‌وهوایش، تنش‌ها میان این قبایل فوق‌العاده شدید است و هرکدام می‌خواهد حمله‌ای همه‌جانبه به ملت کناری‌اش داشته باشد و خاک آن‌ها را به منطقه خود اضافه کند. این وسط شما کار سختی روی دوش دارید و برای زنده نگه‌داشتن رویی‌ای زندگی در این جزیره، باید با جان خود را نیز وسط قرار دهید. ازآنجاکه شما یک دیپلمات هستید، حرفه سخنرانی و صحبت را به‌خوبی بلدید به همین دلیل هر بار یک سری گزینه‌های مختلف پیش رویتان باز می‌شود و دیالوگ خود را از میان آن‌ها انتخاب خواهید. کرد.

GreedFall با تکیه‌بر ژانر نقش‌آفرینی به عنوانی فوق‌العاده تبدیل‌شده است و همان ابتدا که ویژگی‌های شخصیتی خود را انتخاب می‌کنید، عمق بازی را درک خواهید کرد. تصمیماتی که در بازی اختیار می‌کنید فوق‌العاده روند داستان را تغییر می‌دهد و ممکن است به‌یک‌باره در عمق یک اتفاق بد گیر بیفتید و دو ملت را علیه یکدیگر بشورانید. دشمنانی از انسان تا هیولا پیش روی شما قرار می‌گیرند و باید به‌نوعی آن خنجر خود را در قلبشان فروکنید و آن‌ها را به دنیایی دیگر بفرستید. دنیای GreedFall فوق‌العاده هنری و جذاب است و جلوه‌های بصری آن شمارا درگیر خود خواهند کرد. استودیو برای سومین بازی خود هر آنچه توانسته را به کار گرفته است و بازی سرگرم‌کننده و جذاب را ارائه کرده است که به‌خوبی طرفداران بازی‌های نقش‌آفرینی را به خود جذب خواهد کرد. دنیا در شرف یک جنگ بزرگ است و تنها شما می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.

در ادامه برای دانلود بازی GreedFall The De Vespe Conspiracy با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید