دانلود بازی Grim Dawn Definitive Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی Grim Dawn Definitive Edition

دنیای بازی‌های نقش‌آفرینی دنیایِ وسیع، جذاب و بسیار تودل‌برویی است؛ بازی‌های این سبک برای اکثر گیمرها جذاب‌اند و تا ماه‌ها آن‌ها را سرگرم می‌کنند. برخی از این بازی‌ها (همچون Witcher 3) به معنای واقعی کلمه توانسته‌اند دنیا را تکان دهند! استودیو Crate Entertainment با الهام از بازی‌های این سبک‌دست به ساخت بازی Grim Dawn زد. دنیای Grim Dawn بسیار تاریک و دلگیر است درواقع این بازی وارث عنوان‌های بزرگی مانند Diablo II است و شباهت زیادی به این بازی‌ها دارد. به دنیای فانتری و آخرالزمانی این بازی وارد شوید و بشریت را از نابودی نجات دهید. آهن باارزش است و طلا مهم‌ترین عنصر در این بازی برای همین بجنگید و هیولاها و موجودات وحشی را از قلمروی انسانی دور نگاه‌دارید. اخیر بسته الحاقی جدید بازی به نام Grim Dawn Forgotten Gods منتشرشده است و جذابیت بازی را دوچندان کرده است.

داستان بازی Grim Dawn بسیار پیچیده و درعین‌حال جذاب است. ابتدا با مردی مواجه می‌شوید که از شما می‌خواهد همسر ربوده‌شده‌اش را برایش پیدا کنید؛ زن را که پیدا می‌کنید انگار اوضاع جور دیگری است! زن به شما می‌گوید که آن مرد قصد تعرض به دخترش را داشته و به همین دلیل فراری شده است. همین‌جاست که تازه گیجی شما شروع می‌شود و با معرفی شخصیت‌های جدید این گیجی بیشتر از قبل نیز ادامه پیدا می‌کند. در کل محوریت اصلی داستان بازی Grim Dawn اکتشاف (و بازهم) اکتشاف است! داستان بازی در قرون‌وسطی انگلستان اتفاق می‌افتد و همین باعث شده است که طبیعت زیبایی را شاهد باشیم. در بازی انواع سلاح‌ها در اختیارتان قرار می‌گیرد و شما برای هر نبردی آماده می‌شوید. توسعه‌دهنده توانسته به‌خوبی آنچه در سر داشته است را اجرا کند و در مورد گیم پلی سنگ تمام گذاشته است.

بسته الحاقی جدید بازی به نام Grim Dawn Forgotten Gods ماجراجویی را فراتر از قلمرو Erulan ادامه می‌دهد. قرار است به صحرای سوزان بروید و همچنین در کنار آتش‌فشانی فعال زندگی کنید. حالا شعله‌های خدای فراموش‌شده زنده شده‌اند و می‌خواهد تمام قلمرو را با آن بسوزاند. صدها آیتم اضافه‌شده به بازی را جستجو کنید و همچنین نگاهی به قدرت‌های تازه نیز بیندازید. به منطقه ممنوعه وارد شوید و همچنین از مود جدید بازی نیز لذت ببرید. در این حالت واقعیت ناپایدار شده است و باید به همراه کشتن دشمنانتان به دنبال آیتم‌های جایزه نیز بگردید. داستان بازی حالا گسترش‌یافته است و همه‌چیز برای لذت بردن و سرگرم کردن شما آماده‌شده است. دل به دریا بزنید و در مقابل دشمنان مختلف دفاع کنید وزندگی را برای آن‌ها تیره‌وتار کنید. اگر به این ژانر علاقه‌مند هستید می‌توانید نگاهی به Path of Exile و Torchlight II بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی Grim Dawn Definitive Edition با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.