دانلود بازی GRIS برای کامپیوتر

دانلود بازی GRIS

GRIS از آن دسته بازی‌های دو بعدی ماجراجویی است که پس از تمام کردن آن، تا مدت زیادی ذهن شما را درگیر زیبایی‌ها و معنای زیبای خود می‌کند. شما در نقش دختری هستید که در دنیای عجیب ذهن خود غرق شده است و در حال سپری کردن بخش بسیار سخت و دردناکی از زندگی خود است. اگر بخواهیم تشبیهی برای این بازی بیاوریم، می‌توان به بازی مشهور Journey اشاره کرد با این تفاوت که لحظات دردناک GRIS خیلی بیشتر از Journey است. موسیقی‌های Gris فوق‌العاده است و کمک شایانی به فضاسازی در بازی می‌کند. این بازی توسط Nomada Studio توسعه یافته و Devolver Digital آن را روانه‌ی بازار کرده است.

Gris در دنیایی جریان دارد که در ذهن شخصیت اصلی وجود دارد. او در یکی از دردناک‌ترین لحظات زندگی خود قرار دارد که در این دنیای خیالی، با آن‌ها به گونه‌ی دیگری مواجه می‌شود. شما با پیشرفت در طول بازی و تجربه‌ی لحظات دردناک مختلف، قدرت‌هایی را به دست می‌آورید که به شما در مسیریابی دنیای خیالی ذهن Gris، کمک می‌کند. با پیشرفت در طول بازی، Gris از لحاظ احساسی رشد می‌کند و دنیای خود را گونه‌ی متفاوتی می‌بیند که مسیرهای جدیدی را برای جستجو در ذهن او باز می‌کند. همانطور که گفته شد، این بازی شباهت زیادی به Journey دارد؛ برای مثال شما در طول بازی، هیچ گونه مبارزه‌ای نخواهید داشت و کشته نخواهید شد. بخش پلتفرمر بازی، آسان و روان است و هیچ گونه چالشی برای شما به وجود نمی‌آورد. برخی پازل‌ها و چالش‌های جانبی در بازی وجود دارد که سخت‌تر هستند اما ضرورتی برای کامل کردن آن‌ها وجود ندارد. گرافیک هنری بازی بی‌نظیر است و صحنه‌های بسیار زیبایی را به شما ارائه خواهد داد. داستان بازی، بدون هیچ گونه دیالوگی در همین صحنه‌ها روایت می‌شود که البته شما به راحتی می‌توانید مفهوم صحنه‌های مختلف را درک کنید. داستان بازی در بخش‌های اولیه‌ی آن بسیار غم انگیز است و با موسیقی بی‌ نظیر خود، تاثیر زیادی را بر روی شما خواهد گذاشت.

اگر به دنبال یک بازی شبیه به Journey هستید، Gris یکی از بهترین‌ انتخاب‌هایی است که در مقابل شما قرار دارد و می‌تواند شما چند ساعت فراموش نشدنی را برای شما رقم بزند. Gris بازی است که با لحظات و داستان احساسی خود، به این راحتی‌ها از ذهن شما بیرون نخواهد رفت.

در ادامه برای دانلود بازی با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید