دانلود بازی Guilty Gear Strive برای کامپیوتر

دانلود بازی Guilty Gear Strive

مبارزات به سبک انیمه های ژاپنی همواره تفاوت خاصی با سایر مبارزات داشته‌اند و به همین دلیل هم جذابیت و نوآوری خاصی را به مخاطبان ارائه می‌دادند. برای افرادی که از روند کلاسیک بازی‌های مبارزه‌ای مانند Mortal Kombat یا Tekken خسته شده‌اند، انیمه های مبارزه‌ای می‌تواند جایگزین مناسبی باشد. بازی Guilty Gear: Strive از استودیو Arc System Works عنوانی مبارزه‌ای در همین سبک متفاوت و جذاب است.

این بازی آخرین شماره در سری بازی‌های Guilty Gears بود که روایت داستانی شماره‌های قبلی را ادامه می‌دهد. شما در این بازی آخرین رویارویی با That Man را تجربه خواهید کرد، فردی که مسئول تباهی و نابودی بخش زیادی از دنیای بازی بوده است. در بخش داستانی بازی، سرنوشت 15 کاراکتر مختلف دنیای آن را در ماجرایی مهیج، نفس‌گیر و مملو از مبارزات رقم خواهید زد.

آنچه در گیم پلی بازی جلب‌توجه می‌کند، سبک و سیاق ساده آن است که یادگیری بازی را برای طیف گسترده‌ای از بازیکنان راحت می‌کند. ولی با وجود این سادگی، عمق گیم پلی و حرکت‌های رزمی مختلفی که هرکدام کمبوی مخصوص خودشان را دارند، برای بازیکنان حرفه‌ای و ماهر هم جذاب خواهد بود. چیزی که همیشه در سبک بازی‌های انیمه محور به چشم می‌آید، تصویرپردازی است که در این بازی هم به‌خوبی این امر نظر شما را به خودش جلب می‌کند.

گرافیک بازی را می‌توان 2٫5 بعدی دانست؛ یعنی طراحی کاراکترها و محیط بازی شبیه به نقاشی بوده اما مدل‌های آن‌ها سه‌بعدی هستند. این سبک نقاشی وار بازی، جلوه‌های خاص و زیبایی را به آن بخشیده و شما را کاملاً وارد دنیای انیمه ها می‌کند که اگر به این موضوع علاقه‌مند هستید، لذت فزاینده‌ای از بازی خواهید برد. در کنار این سبک زیبای گرافیکی، موسیقی جذاب و پرانرژی‌ای که در طول مبارزات هم‌نشین گوش‌های شما می‌شود تجربه شما از این بازی را لذت‌بخش‌تر کرده و آدرنالین خونتان را تا سطح خوبی بالا خواهد بود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Street Fighter V و Dragon Ball FighterZ را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Guilty Gear Strive با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.