دانلود بازی Guntech 2 برای کامپیوتر

guntech-2

بازی‌های آرکید و شوتر دوبعدی از گذشته یکی از سبک‌های محبوب و پرطرفدار بوده‌اند. بازیکنان در این سبک بازی‌ها، دائم در حال شلیک کردن با سلاح‌های خود و جاخالی دادن از آتش دشمنان هستند و اکشن و هیجان بالایی را تجربه می‌کنند. گاهی استودیوهای بازی‌سازی، عناوینی خلق می‌کنند که این تجربه نوستالژیک را بار دیگر برای ما زنده خواهد کرد. بازی Guntech 2 از استودیو Jani Penttinen عنوانی در همین سبک و سیاق بوده که ماجراجویی‌های اکشن و فضایی جذابی را برای تجربه به خوردتان خواهد داد.

شما در این بازی تجربه نوستالژیک عناوین قدیمی را بار دیگر برای خود رقم خواهید زد. داستان بازی در آینده‌ای تخیلی و در فضا جریان دارد. ایستگاه فضایی Utopos قرار بود امید جدیدی برای بشریت باشد اما پروژه‌اش با شکست مواجه شد و علتش هم طمع و زیاده‌خواهی بود. هدف شما از بین بردن نیروهای بیگانه، نجات دادن دانشمندان و رساندن واکسن برای مقابله با شیوع یک بیماری خطرناک است. حتی باید با یک اژدهای فضایی بزرگ نیز مبارزه کنید!

گیم پلی بازی در سبک کلاسیک شوتر و آرکید دوبعدی بوده و سفینه شما به 20 سلاح مختلف برای از بین بردن دشمنان دسترسی دارد. شما با پیشروی در بازی سلاح‌های قدرتمندتری را آزاد می‌کنید. هر سلاح ویژگی‌های قدرتمند و منحصربه‌فردی داشته و در مقابل طیف گسترده دشمنان، کاربرد متفاوتی را ارائه می‌دهد. مراحل بازی به‌تدریج چالش‌برانگیزتر می‌شوند و دشمنان سخت‌تری مقابل شما قرار خواهد گرفت. اگر می‌خواهید تجربه‌ای مهیج و نوستالژیک از سبک آرکید و شوتر داشته باشید، این بازی را از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Mega Man  را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Guntech 2 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.