دانلود بازی Happy Game برای کامپیوتر

دانلود بازی Happy Game

بر مبنای یک تئوری، انسان‌ها هر وقت که به خواب می‌روند به دنیای رؤیاها وارد خواهند شد اما تنها بخش کوچکی از آن‌ها را زمانی که بیدار می‌شوند، به یاد خواهند آورد. دنیای رؤیاها مملو از رازهای پنهان درون مغز ما بوده و تنوع آن‌ها بی‌شمار است، از رؤیاهای زیبا و دل‌چسبی گرفته که آرزوی تجربه آن‌ها در واقعیت را داریم تا کابوس‌های وحشتناکی که به‌قدری در ما استرس ایجاد می‌کنند تا از خواب بیدار شویم. بازی Happy Game از استودیو Amanita Design عنوانی جدید و جذاب بوده که سوژه اصلی‌اش، همین رؤیاهای متعدد انسان‌ها است.

روایت بازی بسیار ساده بوده و شما را به درون رؤیاهای یک پسربچه خواهد برد. هدف این است که کابوس‌های او را به رؤیاهای شاد و لذت بخشی تبدیل کنید تا بتواند خواب آرامی داشته باشد. اینکه بتوانید در این کار موفق شوید یا خیر، بسته به تلاش و تصمیم‌های شما است. در طول بازی وارد سه کابوس متفاوت این پسربچه خواهید شد تا دنیای ترسناک آن‌ها را تغییر داده و آرامش را به او هدیه دهید.

مهم‌ترین نکته این بازی، تصویرپردازی متفاوت و سورئالش است که کاملاً سبکی هنری و منحصربه‌فرد دارد. کابوس‌های موجود مملو از رنگ‌های زنده بوده و به‌ظاهر زیبا هستند اما تصاویری آزاردهنده و ترسناک را پشت این ظاهر زیبا پنهان کرده‌اند، تصاویری که شاید شما را متحیر کند. هر موجودی که در کابوس‌ها ملاقات می‌کنید ظاهری بی‌آزار داشته اما در باطن خود، موجودی شرور و ترسناک است. حل کردن معماهای تصویری عنصر اصلی گیم پلی است و وجود این دنیای سورئال و متفاوت که ترسی پنهان را در دل شما القا می‌کند، می‌تواند یک تجربه متفاوت و منحصربه‌فرد را برایتان در دنیای رؤیاها رقم بزند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Eastward را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Happy Game با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.