دانلود بازی Hardcore Mecha Fighters Edition برای کامپیوتر

دانلود بازی Hardcore Mecha Fighters Edition

بازی‌های اکشن و ماجرایی، تنوع بسیار بالایی در صنعت بازی‌های ویدیویی دارند و به‌تبع همین موضوع، طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده‌اند. از جمله ژانرهایی که با تلفیق خود می‌توانند اکشن و ماجراجویی را در سطح بالایی ارائه دهند، بازی‌های دوبعدی شوتر بوده که از گذشته تا به امروز حضوری پرقدرت داشته‌اند. بازی Hardcore Mecha از استودیو RocketPunch Games عنوانی با همین ویژگی‌های جذاب بوده که مبارزات مهیج و سرگرم‌کننده‌ای را در یک دنیای علمی تخیلی و آینده‌گرایانه به خوردتان خواهد داد. برای مبارزه با ربات‌های جنگی پیشرفته خودتان را آماده کنید. به‌تازگی نسخه Fighter’s Edition بازی نیز منتشر شده است.

این بازی تمام نیازهای شما از اکشن و شوتینگ را برطرف خواهد کرد. داستان بازی در سال 2221 میلادی روایت می‌شود که بشریت به پیشرفت‌های بزرگی در تکنولوژی دست یافته است. نسل بشر کلونی‌های زیادی را در سیاره مریخ بنا کرده اما به‌تدریج درگیر جنگ‌های داخلی بزرگ شده‌اند. شما در نقش یکی از مأمورهای نظامی وارد این هرج‌ومرج بزرگ شده و باید با گذراندن ماجراهای پرمخاطره، اوضاع را سر و سامان دهید.

بازی دارای 8 قسمت مختلف بوده که 18 مرحله جذاب را در دل خود جای داده‌اند. با پیشروی در بخش داستانی، بیش از 50 مدل دشمن منحصربه‌فرد را ملاقات خواهید کرد که طراحی‌های مخصوص داشته و برای مبارزه با هر کدام، نیازمند تاکتیک متفاوتی خواهید بود. گیم پلی با زاویه دوربین دید از بغل طراحی شده و سرعت و اکشن آن در سطح بالایی قرار دارد. کاراکتر شما به سلاح‌ها و قابلیت‌های مختلفی دسترسی دارد که به‌تدریج آن‌ها را باز می‌کند. علاوه بر این امکان استفاده از جنگ‌افزارهایی مثل ربات‌های جنگی بزرگ و آینده‌گرایانه نیز وجود دارد.

نسخه Fighter’s Edition بازی شامل تمامی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی منتشر شده است. با این نسخه علاوه بر بازی اصلی، به 5 بسته الحاقی بازی نیز دسترسی خواهید داشت که شامل مراحل جدید، لباس‌ها و ربات‌های تازه و افزونه‌های بیشتر است. اگر به انیمه‌ها علاقه دارید و نبرد با ربات‌های آینده‌گرایانه برایتان جذاب است، این بازی را هرگز از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Titanfall 2 و Guilty Gear Strive را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Hardcore Mecha Fighters Edition با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.