دانلود بازی Haunt the House Terrortown برای کامپیوتر

دانلود بازی Haunt the House Terrortown

امروزه شاهد ظهور بازی‌های دوبعدی و جذابی هستیم که به دلیل داشتن سبک هنری متفاوت در طراحی گرافیکی و روایت‌های بامزه، به سرعت محبوبیت کسب می‌کنند. این بازی‌ها که اکثراً توسط استودیوهای کوچک و مستقل ساخته می‌شوند، تنوع بالایی دارند و در هر کدام میتوان تجربیات جذاب و متفاوتی را برای خود رقم زد. بازی Haunt the House Terrortown از استودیو SFB Games عنوانی با همین ویژگی‌ها بوده که ماجراهای بامزه و ماوراء طبیعه متعددی را به خوردتان می‌دهد.

شما در این بازی جذاب، نقش یک روح بامزه را خواهید داشت که به‌تازگی از یک برج ساعت مخروبه رها شده و به شهری در نزدیکی سفر کرده است. از آنجا که یک روح هستید، می‌توانید با قابلیت‌های مخصوص ارواح خودتان را سرگرم کرده از آن‌ها لذت ببرید. برای مثال شاید بخواهید اشیاء مختلف را تسخیر کنید، مردم را بترسانید، وارد تئاتر و موزه شده و رعب و وحشت ایجاد کنید و بسیاری فعالیت‌های جذاب و سرگرم‌کننده دیگر که در قالب یک روح می‌توانید انجام دهید. آیا می‌توانید تمامی اهالی شهر را قبل از به پایان رسیدن نیمه‌شب بترسانید و آن چیزی که از دست داده‌اید را بازیابی کنید؟

بازی سبک پلتفرمر دوبعدی داشته و گیم پلی ساده و قابل‌درکی را به خوردتان می‌دهد. علاوه بر این طراحی بامزه و هنری گرافیک و کاراکترها به شکلی هوشمندانه پیاده‌سازی شده تا از تجربه خود بیشتر لذت ببرید. بازی شامل 3 بسته الحاقی بوده که مراحل جدیدی را به آن اضافه می‌کند. مراحل در 5 قسمت مختلف شهر تقسیم‌شده‌اند و تعداد زیادی شیء برای تسخیر و ترساندن مردم در آن‌ها وجود دارد. به‌جز هدف اصلی، بازی یک پایان مخفی نیز داشته که برای افرادی طراحی شده که به جزییات دقت بالایی می‌کنند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Bloons TD 6 و A Hat in Time را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Haunt the House Terrortown با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.