دانلود بازی Haven Park برای کامپیوتر

دانلود بازی Haven Park

بازی‌های ویدیویی برای تمامی رده‌های سنی ساخته می‌شوند و برخی از آن‌ها کاملاً مناسب گیمرهای کم سن و سال‌تر هستند. این سبک از بازی‌ها گاهی به‌قدری جذاب و سرگرم‌کننده می‌شوند که بزرگ‌سالان نیز از تجربه آن‌ها لذت خواهند برد. بازی Haven Park از استودیو Fabien Weibel عنوانی جذاب و کارتونی بوده که ماجراجویی‌های آن مملو از لحظات سرگرم‌کننده و خنده‌دار است. برای کمک کردن به یک جوجه بامزه به اسم Flint و ماجراجویی در قدم‌های او آماده شوید.

شما در این بازی نقش یک جوجه جذاب به اسم Flint را خواهید داشت که در تلاش است تا پارک مادربزرگش را مدیریت و اداره کند. این پارک جنگلی محل مناسبی برای اردو و تفریح بوده و بسیاری به آنجا مراجعه می‌کنند تا اوقات فراغت خود را در آن بگذرانند. شما باید با بررسی خواسته‌های مراجعه‌کننده‌ها، شرایط بهتری را برای هر کدام فراهم کنید و هر چیزی که می‌خواهند را برایشان بسازید. این بازی مملو از مأموریت‌های جذاب و بامزه بوده که همه رده‌های سنی را می‌تواند سرگرم کند.

سبک و سیاق کودکانه و بامزه بازی باعث می‌شود طیف سنی کودکان نیز بتوانند از تجربه این بازی لذت ببرند و نکات آموزنده‌ای در آن بیاموزند. گیم پلی بازی شاید کوتاه باشد و بین 3 تا 5 ساعت زمان برای اتمام آن لازم داشته باشید، اما تعامل با کاراکترهای کارتونی، مأموریت‌های جذاب و سرگرم‌کننده و پارک جنگلی رنگارنگ از ویژگی‌های بارز بازی هستند که تجربه را برایتان لذت‌بخش‌تر می‌کنند. علاوه بر این کاراکتر اصلی شما به قابلیت‌های مختلف و ابزارهایی مثل فانوس و… دسترسی دارد که به‌تدریج عمق بیشتری به گیم پلی اضافه می‌کنند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Planet Zoo و A Hat in Time را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Haven Park با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.