دانلود بازی Head over Heels برای کامپیوتر

دانلود بازی Head over Heels

گاهی لازم است برای سرگرم شدن، سری به گذشته در صنعت بازی‌های ویدیویی بزنیم و عناوینی در سبک و سیاق کلاسیک را تجربه کنیم. شاید بسیاری از بازی‌های قدیمی امروز در دسترس نباشند و یا روی سیستم‌های مدرن نتوان آن‌ها را اجرا کرد، اما برخی عناوین توسط استودیوهای بازی‌سازی به همان شکل کلاسیک طراحی و ساخته می‌شوند تا این تجربه جذاب و نوستالژیک را به خورد نسل جدید و قدیم بازیکنان دهند. بازی Head over Heels از استودیو Retrospec عنوانی جذاب و ماجرایی با همین سبک کلاسیک بوده که در آن می‌توانید چند ساعتی از ماجراجویی و حل کردن معماهای پلتفرمر لذت ببرید.

بازی در مورد دو کاراکتر جذاب به اسم Head و Heels بوده که سگ‌های بامزه‌ای هستند و هر کدام در نقطه‌ای از یک قلعه مرموز اسیر شده‌اند. شما باید به کمک آن‌ها بیایید و با هدایت آن‌ها از موانع و تله‌های مختلف داخل این قلعه، مسیر خروج و فرار را به آن‌ها نشان دهید. هدف نهایی، فرار کردن از قلعه و رسیدن این دو دوست قدیمی به یکدیگر است. با وجود اینکه روایت ساده‌ای در بازی وجود دارد، جوانب زیادی دارد که در هر مرحله، چیزهای جدیدی به آن اضافه می‌کند و از جذابیتش کم نخواهد شد.

گیم پلی بازی با زاویه دوربین ایزومتریک طراحی شده و در آن دید کاملی از هر اتاق در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما باید با کنترل کاراکتر اصلی، او را از بین موانع عبور دهید، مسیر مخفی پیدا کنید و معماهای جذاب سر راه را حل کنید. سبک و سیاق کلاسیک بازی در کنار گرافیک ساده پیکسلی‌اش، از نکاتی است که این تجربه را نوستالژیک خواهد کرد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Final Fantasy III و Caves of Qud را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Head over Heels با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.