دانلود بازی Hearts of Iron IV Battle for the Bosporus برای کامپیوتر

Hearts of Iron IV Battle for the Bosporus

سبک استراتژی در بازی‌های ویدیویی زیرمجموعه‌های بسیاری داشته که هرکدام جذابیت منحصربه‌فردی را برای بازیکنان دارد. گاهی این بازی‌ها شما را مستقیم وارد میدان نبرد می‌کنند و گاهی هم از دیدی بزرگ‌تر باید نبردها را فرماندهی کنید. یکی از مهم‌ترین ژانرهای بازی‌های استراتژیک آن‌هایی است که فرماندهی میدان نبرد را به‌صورت کامل شبیه‌سازی می‌کند. بازی Hearts of Iron IV از استودیو Paradox Development Interactive در همین سبک ارائه‌شده و به‌تازگی بسته الحاقی Battle for the Bosporus نیز برایش منتشرشده است تا دنیای خودش را گسترده‌تر کند.

در بسته الحاقی Battle for the Bosporus بازی به برخی کشورهای اطراف دریای سیاه پرداخته است. کشورهایی مانند یونان، ترکیه، بلغارستان که هرکدام مسیری جدید را در تاریخ رقم خواهند زد تا به منطقه مهم استراتژیکی به نام Bosporus تسلط پیدا کنند. به‌جز این سه کشور جدید که هرکدام نیروهای نظامی منحصربه‌فردی دارند، موسیقی متن جدید و روش‌های جدید دیپلماتیک از دیگر مواردی است که این بسته الحاقی به بازی اضافه کرده تا تجربه شما لذت‌بخش‌تر شود و رویدادهای بیشتر تاریخی‌ای را در قالب این بازی تجربه کنید.

نکته مهم این بازی سبک کاملاً استراتژیک و تاکتیکی آن است که بازی را شبیه به یک شطرنج مدرن با مهره‌های پیشرفته و متنوع کرده است. بازی در دوران اوج جنگ جهانی دوم جریان دارد و شما با فرماندهی و مدیریت کشور خود، باید این جنگ بزرگ را پشت سر بگذارید و از آن پیروز بیرون آیید. نقشه گسترده‌ای که بازی در اختیار شما قرار می‌دهد به‌خوبی با زمان جنگ جهانی دوم مطابقت داشته و تمام کشورهای درگیر را در آن به تصویر می‌کشد.

شما به طیف گسترده‌ای از نیروهای مختلف زمینی و هوایی دسترسی دارید که باید آن‌ها را در بلوک‌های مختلف نقشه قرار دهید و نبردها را پیش ببرید. بازی شما را به تفکری تاکتیکی و استراتژیک وادار می‌کند تا کاملاً احساس یک فرمانده جنگی را داشته باشید و همه‌چیز را از بالا مدیریت کنید. به‌جز راه‌حل نظامی، راه‌حل‌های دیپلماتیک نیز برای ایجاد اتحاد با سایر ملل وجود دارد تا دست شما بازتر باشد. به‌جز این قابلیت ارتقا و بهبود نیروهای نظامی در سیستمی گسترده وجود دارد تا پیشرفت و پیشروی را نیز در کنار سایر چیزها احساس کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Stellaris و Civilization VI را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Hearts of Iron IV Battle for the Bosporus با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.