دانلود بازی Hidden Deep برای کامپیوتر

دانلود بازی Hidden Deep

یکی از ویژگی‌هایی که می‌تواند بازی‌های ویدیویی را در سطح بالایی از جذابیت قرار دهد، ارائه اتمسفر عمیق و گیرا است. این موضوع در بازی‌هایی که ژانر وحشت دارند بارزتر است و از اهمیت بیشتری برخوردار می‌شود زیرا اتمسفر و جو عمیق یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی‌های ترسناک است. بازی Hidden Deep از استودیو Cogwheel Software عنوانی ماجرایی و ترسناک بوده که در ساخت و طراحی محیط از فیلم‌های معروفی مثل The Thing و Alien الهام گرفته است.

بازی در یک ایستگاه نظامی مخفی در زیر اقیانوس جریان دارد و المان‌های علمی تخیلی و ترسناک زیادی در آن دیده می‌شود. گروهی از دانشمندان رویدادهای عجیبی در این منطقه مشاهده کردند پس از 681 روز، ارتباط با مرکز به‌طور کامل قطع شده است. شما به‌عنوان رهبر گروه دوم باید تیمی را به این مرکز هدایت کرده و از اتفاق‌های مرموزی که در آن رخ داده است پرده بردارید. این مأموریت پرمخاطره شاید آخرین مأموریت زندگی شما باشد اما باید تمام تلاش خود را برای درست کردن اوضاع و نجات افراد به کار بگیرید.

بازی با زاویه دوربین دید از بغل و به شکل دوبعدی طراحی شده ولی با این حال، در طراحی اتمسفر و صداگذاری به‌قدری موفق است که حس ترس و استرس با خوب به شما منتقل خواهد کرد. حال و هوای دهه 80 و 90 فیلم‌های قدیمی ترسناک و علمی تخیلی در بازی وجود دارد و همین موضوع جذابیتش را بیشتر می‌کند. شما با استفاده از ابزارهای مختلف مانند قلاب، اسکنر و… باید در مراحل پیشروی کنید. علاوه بر این به سلاح‌ها و ماشین‌آلات سنگین نیز در برخی مواقع دسترسی پیدا خواهید کرد. این بازی جذاب تجربه‌ای نزدیک به 20 ساعت گیم پلی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Five Night at Freddy’s و Little Nightmare 2 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Hidden Deep با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.