دانلود بازی HitchHiker A Mystery Game برای کامپیوتر

دانلود بازی HitchHiker A Mystery Game

گاهی یک بازی شما را درگیر داستان‌های ساده اما عمیق می‌کند که درون‌مایه‌هایی از روانشناسی در آن دیده می‌شود. این‌گونه بازی‌ها شاید کوتاه باشند و درزمینهٔ گیم پلی چندان قوی ظاهر نشوند اما بااین‌حال تجربه آن‌ها برای بسیاری لذت‌بخش و به‌یادماندنی خواهد بود. بازی Hitchhiker A Mystery Game از استودیو Mad About Pandas در همین سبک و سیاق‌ها است و داستانی نسبتاً عمیق را در بطن گیم پلی ساده خودش روایت می‌کند.

شما در نقش فرد مرموزی بازی می‌کنید که به‌عنوان مسافر، مهمان رانندگان مختلفی در جاده‌های صحرایی و طویل کشور آمریکا است. در طول 5 قسمت که در بازی تجربه می‌کنید، رانندگان مختلفی را ملاقات خواهید کرد که هرکدام در طول مسیر به گفت‌وگو با شما می‌پردازند و در طول این صحبت‌ها، شما از گذشته و همچنین هویت اصلی خود بیشتر مطلع می‌شوید. در هرکدام از این 5 قسمت مسیری متفاوت را طی می‌کنید که منظره‌هایی منحصربه‌فرد دارند و رانندگان در آن‌ها راجع به موارد مختلفی با شما صحبت خواهند کرد.

نکته اصلی این بازی داستان بسیار پرعمق و زیبای آن است که در طول این سفرها برای شما بازگو می‌شود. درواقع عنصر اصلی این بازی زیبا همین گیرایی داستانش است. گیم پلی بازی چندان چیزی برای ارائه ندارد و بیشتر به نگاه کردن محیط و منظره‌ها و تعامل با اشیا داخل کابین خودروها خلاصه می‌شود. البته برخی قسمت‌های بازی نیز خارج از اتومبیل و در کافه‌های بین جاده‌ای اتفاق می‌افتد تا بازی از تکراری شدن نجات پیدا کند.

اگر داستان‌های مرموز و پرعمق از علاقه‌مندی‌های شما است این بازی گزینه مناسبی است تا برای ساعاتی در آن غرق شوید و لحظه‌های خوبی را در آن سپری کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی Adios را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی HitchHiker A Mystery Game با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.