دانلود بازی Home Behind 2 برای کامپیوتر

Home-Behind-2-

تلفیق سبک‌ها در بازی‌های ویدیویی امری پر ریسک بوده که استودیوهای سازنده را با چالش‌های زیادی همراه می‌کند. این که بتوان عناصر مختلف از سبک‌های متفاوت را به شکلی مناسب کنار یکدیگر گردآوری کرد هنر بزرگی است. بازی Home Behind 2 با تلفیق سبک‌های نقش‌آفرینی، Roguelike تلاش دارد دنیایی وسیع و جذاب را برای گشت‌وگذار و ماجراجویی در اختیار شما قرار دهد. در این بازی علاوه بر کاراکترهای به‌یادماندنی، مبارزات تاکتیکی و جذابی را نیز تجربه خواهید کرد.

در بازی Home Behind 2 شما وقایعی را 10 سال قبل از بازی اول تجربه خواهید کرد، وقایعی که در سرزمین Scaria جریان دارند. داستان بازی در یک دنیای پساآخرالزمانی جریان دارد که توسط رژیمی دیکتاتور اداره می‌شود. به دلیل شرایط ناعادلانه و سخت، مردم و ساکنین تصمیم به انقلاب و رهایی از چنگال ستم گرفته‌اند. این آتش هرج‌ومرج بزرگی را روشن کرده که تمام منطقه درگیرش خواهند شد. شما در نقش کاراکتری به اسم Banan که یک دانشجو بوده وارد بازی خواهید شد. او به‌تازگی تصمیم گرفته که شهر محل تولدش که همان Scaria است برگردد و درگیر ماجراهای آن می‌شود.

گیم پلی بازی بر خلاف بسیاری از بازی‌های نقش‌آفرینی که سبک نوبتی را ارائه می‌دهند، به‌صورت لحظه‌ای و اکشن جریان خواهد داشت. مبارزات در بازی Home Behind 2 هیجان بالایی داشته و در عین حال برای پیروزی در آن باید استراتژی و تاکتیک مناسبی را نیز پیاده‌سازی کنید. امکان توقف زمان و دادن دستورهای مختلف به کاراکترهای تحت کنترل شما در وسط نبرد وجود دارد. وجود تنوع بالایی از آیتم‌ها و سلاح‌ها، ارتقا آن‌ها، ویژگی‌های منحصربه‌فرد شخصیت‌هایی که تحت کنترل دارید و روایت داستانی پرعمق از ویژگی‌های بارز بازی Home Behind 2 است که آن را درخور یک عنوان نقش‌آفرینی موفق می‌کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Darkest Dungeon و Sunless Sea را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Home Behind 2 با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.