دانلود بازی Humankind برای کامپیوتر

Humankind

یکی از سبک‌هایی که طرفداران خاص خودش را در بازی‌های ویدیویی دارد، سبک استراتژی نوبتی است که در نقشه‌های وسیع در مقیاس قاره و کشور شکل می‌گیرد. این سبک را به‌اصطلاح استراتژی 4x میگویند و از پیشگامان آن می‌توان به سری Civilization اشاره کرد. محبوبیت نسبی این سبک باعث شد تا استودیوهای بیشتری به آن روی‌آورند و عناوین خودشان را با این سبک منتشر کنند. بازی Humankind از استودیو AMPLITUDE عنوانی جدید بوده که همین مسیر را دنبال می‌کند.

این بازی خودش را یک استراتژی تاریخی معرفی می‌کند، به این معنا که شما در طول آن باید مسیر تاریخی تمدن بشریت را رقم بزنید و اگر خواستید، آن را کاملاً تغییر دهید. شما در این بازی به 60 تمدن بزرگ فرهنگی دسترسی دارید که باید آن‌ها را از دوران باستان به عصر مدرن هدایت کرده و به شکوفایی برسانید. بسیاری از این تمدن‌ها برایتان باید آشنا باشد، بابلی‌های، مایاها و تمدن‌های مدرن اولیه انگلیسی…
اما در Humankind بیشتر از اینکه با وقایع تاریخی حقیقی روبه‌رو شوید، تاریخ را باید خودتان بسازید و رقم بزنید و دست شما در این زمینه بسیار بازخواهد بود. گیم پلی بازی مانند سایر عناوین در این سبک، استراتژی نوبتی بوده و گزینه‌های زیادی برای پیشروی و شکوفایی تمدن شما وجود دارد. می‌توانید راه نظامی را طی کرده و با لشکرکشی همه‌جا را غارت کنید، برای این کار قرار دادن نیروهای خود در بلوک مناسب رمز پیروزی است؛ اما اگر جنگ‌طلب نیستید، راه‌حل‌های دیپلماتیک نیز وجود خواهد داشت تا در صلح کنار سایر کشورها مسیر شکوفایی را طی کنید. انتخاب با شما است.

از دیگر ویژگی‌های جذاب بازی، امکان شخصی‌سازی و ساخت رهبر تمدن خودتان است که مانند بازی‌های نقش‌آفرینی می‌توانید او را مطابق سلیقه خود بسازید. در اصل این رهبر، نماینده خود شما در بازی است که با تصمیم‌های خودش، راه پیشرفت را برای تمدن باز می‌کند. باید دید تا کجا می‌توانید بشریت را پیش ببرید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Civilization VI و Stellaris را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Humankind با وب‌سایت کلوپ استاد بازی همراه باشید.